"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

НА ЗІНЬКІВЩИНІ ГОРИТЬ СУХА ТРАВА

НА ЗІНЬКІВЩИНІ ГОРИТЬ СУХА ТРАВА

Як повідомив провідний фахівець Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Олег Рись, частіше за все пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей — пожежі будівель, лісових насаджень та сільськогосподарських угідь.
В період з 22 по 26 серпня вогнеборці міста Зіньків та селища Опішня ліквідовували сім пожеж на відкритих територіях та загалом чотирнадцять за неповний місяць серпень.
Двадцять другого серпня в селищі Опішня горіла суха трава, внаслідок чого вогонь перекинувся на безгосподарний сарай. 22, 23 та 26 серпня, на території Лютенськобудищанської сільської ради, горіла стерня пшениці, узбіччя автодороги та лісопосадка. Двадцять третього серпня на території Дейкалівської сільської ради горіло узбіччя автодороги. Двадцять шостого серпня на території Зіньківської міської ради горіла суха трава, також, у цей день, на території Опішнянської селищної ради горіла суха трава, внаслідок чого вогнем знищено до 1 тони сіна.


Оперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkiv


413
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой