"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Відбулося пленарне засідання 45 - ї сесії міської ради

Відбулося пленарне засідання 45 - ї  сесії міської ради

Сімнадцятого вересня, у залі засідань Зіньківської міської ради, відбулося пленарне засідання сорок п’ятої сесії міської ради.
У роботі засідання взяли участь 18 депутатів міської ради, депутати районної ради Олександр Бондаренко і Микола Ричинда, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, представники ЗМІ району.
В ході пленарного засідання депутати одноголосно прийняли рішення про об’єднання територіальної громади міста Зіньків, сіл Гусаки, Дубівка, Пилипенки, Сиверинівка, Хмарівка, Зіньківіської міської ради Зіньківського району Полтавської області у Зіньківську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Зіньків. Також був затверджений план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.
Депутати міської ради затвердили зміни до бюджету на 2019 рік, розпоряджень міського голови та договорів міським головою у межсесійний період.
Рішенням депутатського корпусу схвалено проект «Забезпеченням якісним питним водопостачанням мешканців вулиці Горького в місті Зіньків» та в разі здобуття перемоги в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області при складанні бюджету Зіньківської міської ради на 2020 рік, передбачити кошти для співфінансування у розмірі 45% вартості проекту.
На пленарному засіданні депутати міської ради розглянули ряд земельних та майнових питань.
Роботі сесії передували засідання комісій міської ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання.


МЕДІА – ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА»

427
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой