"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ВЕЧОРАМИ ВУЛИЦІ ЗІНЬКОВА ЗАНУРЮЮТЬСЯ В ДИМ

ВЕЧОРАМИ ВУЛИЦІ ЗІНЬКОВА ЗАНУРЮЮТЬСЯ В ДИМ

З настанням осені в Зінькові постає одна з найгостріших екологічних та соціальних проблем – масове спалювання опалого листя, сухої трави, гілок. Деякі мешканці вважають своїм обов’язком підпалити листя чи суху траву в полях.
Для містян осінь перестала бути «золотою» порою та перетворилася у справжні випробування.
Як з цим боротися? – запитують жителі міста. У міській раді пропонували заявляти на порушників, але у зіньківчан діє правило — «моя хата з краю», тому цей спосіб не дієвий.
Це питання входить до компетенції інспектора з благоустрою міста, хочеться знати, скільки було виявлено порушників та складено протоколів на них.
Не хотілося б почути відповідь, що у інспектора є робочий день, а траву та листя підпалюють вечорами.
Нагадуємо жителям міста, що спалювання всіх видів відходів на прибудинкових територіях і в сміттєзбірниках, на території зелених насаджень заборонено. Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно — болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягне за собою адміністративну відповідальність.
Шановні зіньківчани, якщо Вам не байдуже, яким повітрям ми дихаємо – використовуйте інші способи утилізації сухої трави.

297
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой