"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Хай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай

Хай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай

Зі словами вдячності та щирими побажаннями до працівників освіти району звернувся голова районної ради Сергій Нерозя:
«Дорогі освітяни нашого району, дякую вам за творчу та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i щире добро, за любов до дітей і рідного краю.
Окремі слова вдячності за самовіддану працю вам, шановні ветерани освітянської ниви! Ваші мудрість і благородність педагога зберегли та примножили найкращі традиції, возвеличивши значення Вчителя.
Педагогічна родина Зіньківського району постійно поповнюється новими учителями, які приходять на зміну ветеранам педагогічної ниви. Ми покладаємо на вас великі надії. Сподіваємося, що ви продовжите відповідальну місію ваших попередників нести ґрунтовні знання своїм учням.
Шановні вчителі, викладачі, дорогі ветерани педагогічної діяльності, нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай. Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Зіньківщини!».

367
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой