Офіційний сайт редакції газети "Зіньківщина "по - іншому"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Поліція Полтавщини вилучила понад 400 одиниць грального обладнання (ФОТО)

Поліція Полтавщини вилучила понад 400 одиниць грального обладнання (ФОТО)

У рамках відкритих проваджень оперативники Департаменту захисту економіки спільно зі слідчими поліції та працівниками прокуратури провели ряд санкціонованих обшуків за місцем розташування гральних закладів та за місцем мешкання осіб, причетних до їх організації та функціонування. У деяких закладах правоохоронці проводили слідчі дії не вперше.

З початку відпрацювання, яке розпочалось 5-го грудня, правоохоронці вилучили близько 430-ти одиниць грального обладнання та понад 36-ти тисяч гривень, одержаних від гравців.

Загальна вартість вилученого грального обладнання складає понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. На гравців у закладах також було складено адміністративні протоколи. Вилучене обладнання направлено на проведення експертиз. Досудове розслідування у відкритих кримінальних провадженнях триває.

Нагадуємо, що санкція статті 203-2 (зайняття гральним бізнесом) передбачає покарання у вигляді штрафу до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А якщо особу вже притягали до відповідальності за цією статтею, то їй загрожує штраф до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Заходи щодо виявлення та припинення правопорушень у сфері грального бізнесу триватимуть і надалі.

Шановні громадяни!
Якщо вам відомо про незаконну діяльність грального залу, ви можете надавати інформацію до Департаменту захисту економіки Національної поліції України на електронну пошту — dze@ekon.np.gov.ua, за телефоном довіри 098-103-96-59, або до найближчого територіального органу поліції.

445
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой