"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ДРОТОВЕ РАДІО – НА ВИХІД, ГАЗЕТИ ГОТУЮТЬСЯ

ДРОТОВЕ РАДІО – НА ВИХІД, ГАЗЕТИ ГОТУЮТЬСЯ

АТ «Укртелеком» з 1 січня 2020 року має намір припинити надання послуги з підключення до домашньої радіоточки дротового радіо. Про це йдеться в повідомленні компанії.
Статистика свідчить, що відмова від дротового радіо — це глобальна тенденція. Протягом останніх років дротове радіомовлення впевнено витісняється новими прогресивними цифровими засобами передачі інформації, такими як соціальні мережі, IP-радіо, безкоштовне ефірне радіо.
Неоминуло це й редакцію районного радіомовлення «Голос Зіньківщини». Якщо порівняти кількість радіоточок, заявлених в документах на продовження ліцензії директором Надією Чут та відповіддю на наш запит Полтавської дирекції АТ «Укртелеком» — за півтора року кількість абонентів скоротилася на 1250 абонентів. Не потрібно бути економістом, щоб підрахувати, що недалекий той час коли «Укртелеком» просто виключить «рубильник».
Для когось радіоточка є єдиним джерелом інформації та зв’язком не тільки з районом але й зі світом. Ситуація з газетами теж не краща. Новий 2020 рік принесе підвищення тарифів на передплату та їх доставку Укрпоштою. Редакції газет вимушені будуть підняти ціни. Підняття цін на газету – це не додатковий заробіток редакції, а скорочення тиражу.
Минають ті часи, коли люди сплачували кошти за газети та радіо. У найближчому майбутньому працюватимуть безкоштовні газети, які «виживатимуть» від продажу реклами.
Жителі району вже почали звинувачувати владу, кажуть – довели країну. Але, в цьому випадку інше – все йде своєю чергою. Застарілі технології змінюються новими і не потрібно жалкувати за радіоточками, потрібно просто подякувати людям, які протягом багатьох років забезпечували їх функціонування.


МЕДІА — ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА»

418
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой