"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(093)-065-82-07;(099) 279-91-61 (Viber). e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

У МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

У МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Двадцять першого січня, у приміщенні Зіньківської міської ради, відбулися громадські слухання з розгляду містобудівної документації.
Виконавчий комітет Зіньківської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в рамках процедури громадського обговорення провів громадські слухання з розгляду містобудівної документації місцевого рівня в складі: Генеральний план (оновлення), План зонування території міста, Історико – архітектурний опорний план. Відкрив засідання перший заступник міського голови Геннадій Хорошун.
Десятого січня 2020 року на офіційному сайті міської ради та друкованих засобах масової інформації було оприлюднене Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації, відповідно до якого пропозиції та зауваження приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з дати опублікування цього повідомлення.
На засіданні були присутні п’ятдесят вісім чоловік.
В громадських слуханнях взяли участь представники авторського колективу з розробки Генерального плану та Плану зонування території: Головний архітектор проекту, кандидат технічних наук Айлікова Ганна Вітольдівна, провідний архітектор Айлікова Людмила Костянтинівна, керівник групи з розробки економічної частини та геоінформаційного забезпечення Нестеренко Ганна Яківна.
Для ведення засідання обрали голову громадських слухань Перехрест Галину Василівну та секретарем засідання Шебеду Олену Володимирівну.
Згідно затвердженого регламенту з питань презентації основних рішень генплану та плану зонування території на громадських слуханнях виступила головний архітектор проекту Ганна Айлікова.
Начальник відділу держархбудконтролю апарату Зіньківської міської ради Олена Ковтун доповіла присутнім по питанню презентації історико – архітектурного опорного плану та наголосила, що на території міста є тридцять шість об’єктів культурної та історико — архітектурної спадщини, які не увійшли до реєстру.
Присутні на громадському слуханні задавали питання та отримували на них відповіді безпосередньо від розробників Генерального плану містобудування.


О.ЛЕОНТІЙ.

428
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой