"МЕДІА - ЦЕНТР "ЗІНЬКІВЩИНА"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

Зіньківський РВК проводить набір кандидатів на навчання

Зіньківський РВК проводить набір кандидатів на навчання

Зіньківський РВК проводить набір кандидатів на навчання в вищих військових навчальних закладах України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів.
Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу за рахунок видатків державного бюджету.
До вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту та виявили бажання здобути вищу освіту для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Збройних Силах України. Прийом до військових інститутів для здобуття вищої освіти за освітнім ступенем бакалавра та магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста здійснюється за конкурсом
Переваги навчання в Вищих військових навчальних закладах:
1.Безкоштовне здобуття якісної освіти та престижного диплому;
2.Соціальні гарантії, згідно діючого законодавства;
3.Безкоштовне забезпечення житлом, обмундируванням, харчуванням, стабільне грошове та медичне забезпечення;
4.Безкоштовне курсове професійно – технічне навчання, як водіїв автотранспортних засобів категорії «С»;
5.Гарантоване забезпечення місцем для проходження військової служби на офіцерських посадах у Збройних Силах України, інших силових міністерствах і відомствах (СБУ, МВС, Державна прикордонна служба) після закінчення навчання.
За довідками звертатися в Зіньківський РВК або за телефоном 050 660 80 38.

1019
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой