Офіційний сайт редакції газети "Зіньківщина "по - іншому"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 | тел:(05353) 3-10-93,
(099) 279-91-61. e-mail:zinkiv.gazeta@ukr.net

ПРОЙДИСВІТИ «ЗАРОБЛЯЮТЬ» НА БЕЗРОБІТНИХ

ПРОЙДИСВІТИ «ЗАРОБЛЯЮТЬ» НА БЕЗРОБІТНИХ

Одна з зіньківчанок, яка стала жертвою аферистів, розповіла, що побачила на одному з сайтів вакансію і зателефонувала за номером телефону, вказаним в оголошенні.

Днями, до редакції звернулася молода жінка на ім’я Наталія, прізвище попросила не вказувати, з бажанням розповісти свою історію пошуку роботи.
— Я за фахом юрист, стаж роботи маю невеликий, але всеодно мрію працювати за фахом у великому місті. Я знайшла в Інтернеті сайт з пошуку роботи і почала передивлятися вакансії. Знайшовши вакансію у Києві, я одразу зателефонувала роботодавцю, — сказала потерпіла.
Жінці відповів автовідповідач, представившись «відділом кадрів компанії», і «попросив» з приводу працевлаштування передзвонити за номером, який починається з коду «090». Як виявилося, Наталія потрапила на номер платної лінії з тарифікацією 12 гривень за хвилину. Жодних роботодавців по той бік слухавки не було. Оператор мобільного зв’язку потім пояснив жінці, що вона дзвонила на розважальний сайт. У підсумку жінка за 20 хвилин «співбесіди» наговорила на 360 гривень. Саме такий рахунок вона отримала перед новим роком. Наталії доведеться оплатити рахунок, оскільки вона «свідомо» зателефонувала на платну лінію «090».
Щоб не стати жертвою аферистів, треба бути особливо уважними і не передзвонювати на номери з непопулярними кодами, не поцікавившись наперед, який це оператор. Особливо має насторожити підпис під вакансією: «Резюме не розглядаються, тільки телефонні дзвінки».

525
Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой