Зіньків NEWS

ТОВ Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків. вул.Воздвиженська, 49Е.
e-mail: zinkiv.gazeta@ukr.net. Тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber).

На правах реклами


Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
Як не піддатися паніці, коли весь світ сходить з розуму. Поради психолога
«Що буде далі? Це кінець світу? У аптеці немає захисних масок, а у мене вдома закінчується цукор і крупа?

«Що буде далі? Це кінець світу?
У аптеці немає захисних масок, а у мене вдома закінчується цукор і крупа?
А що, коли я захворію?»
Знайомо?! Актуально?! Думаю, погодиться кожен… Так, думки різні і їх багато. Цими і іншими фразами зараз переповнені соціальні мережі. Навіть, коли читаєш останні жарти з приводу короновірусу, то чомусь зовсім не смішно. Люди відчувають різні емоції. Найперше це паніка, страх!
Боятися — це нормально! Але коли це відбувається масово. То страх може викликати інші емоції, почуття, настрій, поведінку людини, яка до цього жила звичайним життям. Тому, зараз хочу сказати усім — СТОП! Все гаразд! Це нормально боятися невідомості. Щоб позбутися страху, потрібно для початку його усвідомити. Відокремити емоцію від себе, від свого реального життя. Тобто, відчути, дійсно зрозуміти, що страх у нас всередині, а не в якихось зовнішніх обставинах. Одні стрибають з парашутом, і хоч би що. Адже всі чудово знають, що, дотримуючись техніки безпеки, люди спокійно приземляються.
Дуже люблю нагадувати собі у таких випадках про «принцип цегли».
Ніхто не знає, на кого вона може раптово впасти. Але ви можете сидіти вдома або ходити в касці, а можете просто вільно жити. Вибравши друге, люди усвідомлюють, що набагато простіше боротися зі страхом, а не захищатися від уявного чудовиська на зразок славнозвісного коронавірусу.
Можливо, потрібно подивитися на ситуацію по-іншому. Тобто знайти у ній свої плюси: карантин — можливість провести час з рідними. Коли ще буде така нагода? Зайнятися собою. Наприклад, фізичними вправами, танцями, йогою.
Використайте Інтернет саме для цього! Відпочити! Адже ви так давно про це мріяли: тепла ковдра, м’ятний чай чи кава і улюблена книга про чудовиськ.
Особисто у мене зараз чудова нагода поспілкуватися з дітьми, які приїхали до дому, і у нас нарешті з’явився час один на одного.
Вважаю, що нам дорослим потрібно вчитися у наших дітей — людей нового покоління. Вчитися тому, як вони до цього ставляться і як реагують! Вони не піддаються цьому «масовому психозу» (вірусу), який літає в повітрі. Я завжди намагаюся брати з них приклад, тому що бачу, що мої діти іноді набагато доросліші, ніж я.
Бажаю усім вам здорового стабільного емоційного стану та гарного настрою!


Тетяна АКОЛОВИЧ,
психолог- консультант у руслі позитивної психотерапії.
Тел.: 0666555525, 0979796445, м. Гадяч.

165
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
«І Богу помолилися, і просто відпочили»
Для мешканки села Тарасівка Зіньківського району Ганни Григорівни Прокопенко поїздка по святим місцям

Для мешканки села Тарасівка Зіньківського району Ганни Григорівни Прокопенко поїздка по святим місцям стала справжньою відрадою. Жінка розповідає, що разом із односельцями та жителями сусідніх сіл Власівки та Пірок, побувала у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі та ще кількох монастирях. Поїздку організувала районна організація політичної партії «Рідне місто».
Було цікаво, навіть втоми не відчувала
Ганні Прокопенко 72 роки. Серед паломників вона – найстарша. Щиро радіє поїздці.
– Давно не подорожувала так далеко від домівки, – ділиться жінка. – Наскільки було цікаво, що навіть втоми не відчувала. Такі величні храми Лаври, наче там постійно панує свято.
– А в печерах, – каже, – темно, але це додає таємничості, відчуваєш дух минувшини, коли жили ті святі, до мощівяких ми прикладалися. Це – неземна благодать, котру важко описати словами.Тож, і Богу помилилися, і просто відпочили.
Ганна Григорівна мешкає у Тарасівці сама. Кілька років тому поховала чоловіка Олексія Федоровича, який був її справжньою другою половинкою – жили душа в душу, як нерозлий вода.
Старенька розповідає: нині основним захопленням залишається робота на городі. Його має 50 сотих. Обробляти ж землю допомагає зінківське ПрАТ «АТП 15339».
– Навесні постійно орють землю, причому безкоштовно, – говорить бабуся. – Якщо треба – допомагають насінням. Прямісінько на подвір’я привозили цукор та борошно. А коли попрохала утеплити літню кухню – і у цьому не відмовили, виділили коштів стільки було треба.
До речі, зовсім недавно Ганну Григорівну відвідали представники районної організації політичної партії «Рідне місто». Старенька пожалілася, що після смерті чоловіка не має можливості переоформити на себе хату. І в цьому їй пообіцяли посприяти.
Просили у Бога миру, здоров’я і достатку
У бабусі двоє дітей – Тетяна і Василь. Їм уже самим по п’ятдесят років, виховують онуків, а відтак Ганна Григорівна – правнуків.
– Сім’я – моя радість і відрада, – зізнається старенька. – І хоча живемо ми не разом, але зустрічаємося часто. До мене вони постійно приїжджають допомагати – дровець нарубають, по господарству охоче пораються.
Тримає бабуся нутрій, кіз і курей. А ще неймовірно любить квіти.
– Приїжджайте до мене навесні чи влітку, – щиро запрошує. – Ви не пізнаєте подвір’я. Воно потопає у квітах – тюльпани, айстри, хризантеми. Сама любуюся ними, а потім роздарюю всім. Бо ж, що ж іще з ними робити. А дарувати ж завжди приємно.
Ганна Григорівна пригадує молодість, як працювала у колгоспі на різних роботах, на фермі, ланковою. В останній період – техніком штучного осіменіння.
– Ніколи було й вгору глянути, трудилися від зорі до зорі, – розповідає старенька. – Роботи завжди вистачало. Працювало багато молоді, село жило і розвивалося. Але, коли пішла на пенсію – невдовзі й колгосп розпався. Зараз залишилися практично ні з чим. А найбільше турбує, що молодь їде у кращому випадку у місто, а у гіршому – за кордон.
Та бабуся все ж не втрачає оптимізму, вірить, що ще настануть кращі часи.
– Потихеньку-помаленьку якось воно буде, – зітхає. – Тільки б аби війна швидше припинилася. Не можу спокійно дивитися новини про Донбас, як там гинуть діточки. Так не повинно бути. У київських монастирях та Мгарі, під Лубнами, – молилися і за убієнних, і за живих. Просили у Бога для всіх миру, здоров’я і достатку.
На останок нашої розмови Ганна Прокопенко висловила бажання ще хоча б раз у житті потрапити до київських святинь.316
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!
Технічне обслуговування газового обладнання — законодавча вимога і запорука Вашої безпеки!

Технічне обслуговування газового обладнання — законодавча вимога і запорука Вашої безпеки!
Згідно вимог «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року №285, та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494, зареєстрованого в Мін’юсті України 06.11.2015 року за №1379/27824, умови для технічного обслуговування газових приладів забезпечуються власником (балансоутримувачем), а ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ в квартирах/будинках побутових споживачів природного газу МАЄ ПРОВОДИТИСЯ ВИКЛЮЧНО ТИМ ПІДПРИЄМСТВОМ, ЯКЕ МАЄ ВІДПОВІДНІ ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ, і не рідше, ніж передбачено законодавством:
– раз на рік для опалювальних приладів та газових водонагрівачів,
– раз на три роки — для газової плити (поверхні).
Технічне обслуговування передбачає систему робіт по діагностуванню газового обладнання, що дає змогу утримувати їх у справному стані: контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання.
ТОВ «ГАРАНТГАЗ — СЕРВІС», як підприємство, що має відповідні дозвільні документи, пропонує побутовим споживачам природного газу скласти договір на технічне обслуговування внутрішньо — будинкової / внутрішньо — квартирної системи газопостачання приватного житлового будинку/ квартири.
Спеціалісти ТОВ «ГАРАНТГАЗ — СЕРВІС», разом із проведенням технічного обслуговування, проводять перевірку стану системи вентиляції і димоходів житлових будинків з видачою відповідних актів.
Скласти договір можна за адресою м.Зіньків, вул. Воздвиженська, 49Е, 2 – й поверх.
Вартість технічного обслуговування залежить від об’єму роботи, а саме: кількості газових приладів, їх типу та періоду обслуговування, що визначається у додатку до договору.
ТОВ «ГАРАНТГАЗ — СЕРВІС» нагадує, що своєчасне технічне обслуговування газових приладів – запорука їх безпечного функціонування та безпеки життя та здоров’я користувачів.

536
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
Шановні читачі газети "Зіньківщина "по-іншому"!
ТОВ Медіа - центр "Зіньківщина" повідомляє про те, що з 23 січня отримувати безкоштовну газету

ТОВ Медіа — центр «Зіньківщина» повідомляє про те, що з 23 січня отримувати безкоштовну газету «Зіньківщина „по-іншому“ мають можливість жителі сіл Сиверинівка, Ступки, Проценки.
Для замовлення доставки газети потрібно зробити замовлення за телефоном: (093) 065 — 82-07; (099) 279 — 91 -61(Viber). Вартість доставки всього 8 грн. 50 коп на місяць. Газета виходить чотири рази на місяць.
Дякуємо за те, що Ви з нами!

326
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
Артур Боссо. Зіньків, 14 лютого!
Живий звук, абсолютне відчуття щастя та неймовірна атмосфера - ось що відбувається на концерті Артура Боссо!
Живий звук, абсолютне відчуття щастя та неймовірна атмосфера — ось що відбувається на концерті Артура Боссо!
В рамках Всеукраїнського туру з єдиним концертом цього року в Зіньків на сцені Районного Будинку культури.
Артур Боссо — Популярний український співак та кіноактор. Якщо і є в українському шоу-бізнесі максимум чарівності та позитиву, то це — він. Кожна його поява на сцені – запальне шоу, і кожного разу різне, але з однією головною метою: позитивними емоціями у глядачів.
«Тільки Ти» — це концертне шоу, наповнене позитивними емоціями та гумором, романтикою та дивовижними мелодіями, які підспівуєш з перших нот.
Телефон для довідок (098) 483 32 44.
Придбати квитки можна в касі РБК.


431
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
Що у вас? А у нас – GARAGE!
ещодавно в нашому місті відкрився новий магазин GARAGE-Outlet.

Нещодавно в нашому місті відкрився новий магазин GARAGE-Outlet. Який має не тільки цікаву назву, але й відрізняється від інших тим, що замість звичайних поличок чи стелажів тут використовують дерев’яні ящички. Це не тільки унікальний варіант розміщення товарів, а ще й легкий аромат дерева, який підкреслює інтер’єр магазину, де дуже приємно і зручно проводити вільний час. Коли заходиш в GARAGE-Outlet, то можеш знайти все, що потрібно. Товар знаходиться в легкому доступі. Можна все дістати і роздивитися, а продавці-консультанти допомагають зробити правильний вибір. Вони завжди вічливі та усміхнені, одягнуті в фірмовий одяг магазину.
Ціни вражають своєю доступністю. Кожен знайде щось для себе по своєму гаманцю.
Магазин має в продажі різноманітні товари родом з Європи. Серед них є консерви, шоколад, кава, солодощі, вітаміни, приправи, крупи, макаронні вироби, соуси. Також представлено дуже багато господарчих товарів, а саме: святковий декор, гірлянди, захисні шоломи, товари для дому і дачі, посуд, кухонні приладдя, сумки та аксесуари, товари для домашніх улюбленців, товари для творчості, навчання, канцелярія та ще багато іншого.
Завітавши до магазину Ви зможете зручно обирати товари, насолоджуватися ароматом дерева і купувати із задоволенням щось смачненьке для себе, своїх рідних, близьких та друзів.


Леся Воротняк.

578
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
ФОТОГРАФ ДМИТРО АЛЕКСЄЄНКО ЗАПРОШУЄ У НОВУ ФОТОСТУДІЮ
Відомий Зіньківський фотограф Дмитро Алексєєнко запрошує на Новорічну фотосессію в нову фотостудію.
— Новий рік — це чудове, чарівне свято, приємні сюрпризи та подарунки з нетерпінням чекають дорослі і діти. Одним з них може стати яскрава Новорічна фотосесія, яка принесе вам масу позитивних емоцій і залишить приємні спогади, — говорить Дмитро.
Новорічна фотосесія — це відмінний привід зібратися всією родиною, вбратися в гарний одяг, зробити святкову зачіску. А ще, такі знімки відмінно підійдуть в якості подарунків близьким. Саме тому, сімейна новорічна фотосесія стає все більш популярною.
Фотостудія включає в себе п'ять фотозоні з локаціями:
1) White, 2) Wooden, 3) Flowers books, 4) Newspaper, 5) Old time і три кольорові паперові фотозоні -1) Black, 2) Yellow, 3) Gray.
На даний момент готова Новорічна фотозоні, інші в процесі декорування.
Всі зйомки за попереднім записом тел. 0509412425. Першим десяти клієнтам фотограф подарує фотохолст з вашої фотосесії розміром 30х40 сантиметрів.
663
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
Вже 350 зіньківчан отримали безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому"
Нагадаємо, раніше ТОВ Медіа - центр "Зіньківщина" відмовилось від послуг "Укрпошти"

Нагадаємо, раніше ТОВ Медіа — центр «Зіньківщина» відмовилось від послуг «Укрпошти», також було прийняте рішення про скасування плати за газету. Так як редакція проводить власну доставку газети до абонента плата за доставку залишилася у розмірі 10 грн. 50 коп. на місяць.Змінився і графік доставки, відтепер газета виходитиме щоп'ятниці.
— Навіть якщо наша газета вийде не чотири рази а три — кошти за доставку не пропадуть, вони переносяться на наступний місяць, — говорить директор ТОВ Медіа — центр «Зіньківщина» Олексій Леонтій, — запрошуємо жителів міста стати нашими читачами.
Замовити доставку безкоштовної газети «Зіньківщина „по — іншому“ можна зателефонувавши за номером 3 — 10 — 93, 099 -279 — 91 — 61, також можна відправити заявку на електронну пошту dostavka.zinkiv@ukr.net або приходьте до редакції за адресою:
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е (другий поверх приміщення райспоживспілки).
У зв'язку з тим, що Укрпошта нам відмовилася передавати базу передплатників на газету, просимо читачів, яким доставляє газету Укрпошта, звернутися до нас для переоформ — лення передплати на безкоштовну.


Медіа — центр „Зіньківщина“

640
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
Газета стане безкоштовною
Газета "Зіньківщина "по - іншому" буде безкоштовною. Саме таке рішення було прийнято редакцією газети.

Газета «Зіньківщина „по — іншому“ буде безкоштовною. Саме таке рішення було прийнято редакцією газети.
— Вирішено провести експеримент – зробити вартість газети нульовою. Це повинно наблизити газету до людей, таким чином ми розраховуємо підвищити тираж на 35 – 40 відсотків. Собівартість газети значно знизилася після відмови від послуг Укрпошти, — говорить директор ТОВ Медіа – центр «Зіньківщина» Олексій Леонтій, — єдина плата – це плата за доставку адресату. Але й вона символічна – близько десяти гривень на місяць.
Крім того, діючим абонентам, які передплатили газету до кінця поточного року, буде перерахована сума і вони зможуть отримувати улюблену газету ще й в наступному році.
Вже відсьогодні жителі міста можуть звернутися до редакції та замовити доставку вже безкоштовної газети „Зіньківщина “по — іншому».
У разі, якщо експеримент пройде вдало – газета «Зіньківщина „по — іншому“ залишиться безкоштовною.
Чекаємо на Вас за адресою: м.Зіньків, вул.Воздвиженська,49 Е, 2 – й поверх приміщення райспоживспілки, або телефонуйте: 3 – 10 – 93, 099 – 279 – 91 – 61. Також, відправляйте замовлення з прізвищем отримувача та адресою доставки на поштову скриньку dostavka.zinkiv@ukr.net .

1042
0

Notice: Undefined index: date_pub in /home/zinkivme/zinkiv.org.ua/www/templates/news/content/default_list_tiles.tpl.php on line 33
Замовляйте «пробний» номер»!
Шановні жителі міста. Якщо Ви ще досі не вирішили передплатити газету «Зіньківщина «по – іншому»

Шановні жителі міста. Якщо Ви ще досі не вирішили передплатити газету «Зіньківщина «по – іншому», медіа – центр «Зіньківщина» пропонує Вам замовити безкоштовно «пробний» номер» газети, щоб визначитися остаточно з передплатою.
Замовити можна за телефоном: 099 — 279 – 91 – 61, електронною поштою: zinkiv.gazeta@ukr.net, Viber 099 — 279 – 91 – 61.

336
0

красный зелёный голубой