Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Відділ «Зіньківське бюро правової допомоги» звітує

Відділ «Зіньківське бюро правової допомоги» звітує

За період роботи з 01 вересня по 30 грудня 2016 року відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД 260 жителів Зіньківського району скористались послугами новоствореного бюро та отримали юридичні консультації, а 32 громадян отримали адвокатів за рахунок держави.

Жителі нашого району зверталися за отриманням консультацій з таких питань як: оформлення субсидії, виходу на пенсію, отримання державної допомоги, спадкування, порядку звернення до правоохоронних органів та органів державної влади, розірвання шлюбу, земельні питання та інші.
Разом з тим у відділі «Зіньківське бюро правової допомоги» громадяни мають змогу користуватися електронними сервісами Міністерства юстиції України.
Бюро правової допомоги налагоджено роботу дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги на базі Зіньківського районного центру зайнятості, Зіньківської центральної районної бібліотеки, та дистанційного пункту доступу до БПД в режимі скайп-зв’язку на базі Центральної районної бібліотеки з Малобудищанською сільською бібліотекою-філіалом.
Також, в цей період, Другим полтавським місцевим центром з надання БВПД укладено ряд меморандумів про співпрацю. Документи підписано директором Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД Людмилою Бубир з головою районної ради Сергієм Нерозею, головою міської ради Сергієм Максименком, головою Тарасівської сільської ради Олександром Вересом, головою Власівської сільської ради Сергієм Хоменком, директором Зіньківського районного центру зайнятості Сергієм Зливком, керівником Зіньківського управління соціального захисту Віктором Півнем. Крім того, угоди про спільну роботу підписано з Громадською радою при Зіньківській районній державній адміністрації та редакцією газети «Зіньківщина по-іншому».
В даний час робота бюро спрямована на налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, органами виконавчої влади з метою розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги шляхом організації виїзних консультативних пунктів у віддалені сільські місцевості.
Заступником начальника відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД Сергієм Корнійком та головним спеціалістом бюро Катериною Суконькою протягом даного періоду і надалі проводиться робота з прийому та консультування громадян з питань які їх цікавлять та роз’яснення щодо порядку отримання безоплатної вторинної правової допомоги в разі підтвердження належності до однієї з категорій осіб, передбачених Законом. Також фахівцями бюро активно проводяться право просвітницькі заходи в навчальних закладах району, задля підвищення правової освіченості молоді.
Відділ «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД систематично інформує населення району про свою діяльність в засобах масової інформації, а також шляхом поширення оголошень та інформаційних листівок на території міста Зіньків та району.
Нагадуємо, що відділ «Зіньківське бюро правової допомоги» знаходиться за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, тел: 3-34-74.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

703
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!