Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Шість районних управлінь Пенсійного фонду об’єднають

Шість районних управлінь Пенсійного фонду об’єднають

Шість районних управлінь Пенсійного фонду Полтавщини об’єднають. Жителі Зіньківського та Гадяцького району матимуть спільну структуру.

Так само буде у Гребінківському та Пирятинському, Глобинському і Семенівському районах. Реорганізовувати територіальні органи будуть протягом двох місяців 2017 року.
Як раніше повідомила начальник Управління Пенсійного фонду України у Зіньківському районі Віра Чечоткіна, що існує постанова після опублікування якої їх управління попадає під черговий етап оптимізації.
— Зіньківське Управління Пенсійного фонду об’єднають з Гадяцьким, із центром у місті Гадяч. Звичайно, буде скорочений штат мінімум на п’ять – шість чоловік, — сказала Віра Іванівна Чечоткіна.
На даний час на Полтавщині уже працюють десять об’єднаних управлінь Пенсійного фонду. Зміна структури на обслуговуванні пенсіонерів не позначиться.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

601
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!