Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Субсидії: що зміниться в цьому році

Субсидії: що зміниться в цьому році

В першу чергу мова йде про фактичне споживання газу. Замість 5,5 кубометрів газу на опалення одного квадратного метра житла планують виділяти 4 кубометри. Нові норми можуть вступити в силу в травні 2017 року. Держава буде виділяти субсидію на менший обсяг блакитного палива. Таким чином, українцям доведеться знизити своє споживання, або ж за «зайві» платити по повній вартості.
За підрахунками «Нафтогазу», реально українці використовують 4 кубометри. Відзначимо, за кілька років в Україні норму споживання газу скоротили в два рази — з 11 до 5,5 кубометрів на квадратний метр. Якщо раніше в квартирі площею 30 квадратних метрів субсидія «покривала» 330 кубометрів газу, після зниження нормативів — всього 165 кубів.
Також, експерти сходяться на думці, що потрібно запровадити систему верифікації одержувачів соцвиплат, при цьому шукати не тільки «мертві душі» і тих, хто зробив покупку на суму від 50 тис. грн, але і тих, хто приховує свій реальний дохід. Не виконав це, переход до монетизації — це множення проблем. Мотивація до шахрайства буде зростати.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

664
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!