Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ОГОЛОШЕНО НОВІ СУМИ ШТРАФІВ ДЛЯ ТАКСІ

ОГОЛОШЕНО НОВІ СУМИ ШТРАФІВ ДЛЯ ТАКСІ

Зокрема в проекті йдеться про вимоги і штрафи за їх невиконання.
Для перевізників: імітація або використання без дозвільної документації розпізнавальних знаків таксі – штраф 17 000 грн. Надання послуг таксі без відповідної ліцензії – штраф 17 000 грн. Надання перевізником послуг таксі без затвердженого законодавством договору, прийом і виконання замовлення на перевезення від фізичних або юридичних осіб, які не зареєстровані як диспетчерська служба – штраф 8 500 грн. Для перевізників на таксі (що мають ліцензію): експлуатація машини з розпізнавальними знаками «таксі» без реєстрації її в ліцензійному реєстрі – штраф 5 100 грн.
Для диспетчерських: надання недостовірної інформації про матеріально-технічну базу до органу ліцензування – штраф від 17 000 до 34 000 грн. Те ж порушення повторно протягом року, а також при отриманні доходу у великих розмірах (понад 17 000 грн) – штраф від 85 000 до 170 000 грн, з конфіскацією грошових сум доходу і засобів виробництва. За кожен незареєстрований в установленому порядку засіб зв’язку (номер телефону, адреса інтернет-сайту, мобільний додаток) – штраф 34 000 грн. і заборона на використання такого засобу зв’язку на 2 роки. Диспетчерська служба таксі не може надавати послуги «перевізникам за викликом», а також диспетчерська служба для перевізників за викликом не може працювати з таксистами. За порушення – штраф 17 000 грн. за кожного перевізника. За надання диспетчерських послуг без підписання договору з перевізником або його реєстрації в держреєстрі – штраф 34 000 грн. за кожного перевізника. Якщо у перевізника або диспетчерської служби немає необхідної ліцензії для перевезень на таксі, не вказані номери реєстраційних документів або служба «перевізників за викликом» застосовує графіку або текст, що нагадує ті, які застосовуються на таксі – «світить» штраф у розмірі 20 мінімальних зарплат. Наприклад, у грудні 2016 року це було 32 000 грн. А оскільки «мінімалку» підвищено до 3 200 грн., то розмір штрафу буде вже 64 000 грн. Кожна диспетчерська служба буде зобов’язана реєструвати спеціальну декларацію, в яку слід вносити дані про матеріально-технічну базу, засобам зв’язку та договори з перевізниками. За здійснення діяльності без реєстрації декларації – ліквідація суб’єкта підприємницької діяльності і штраф 170 000 грн. за кожну надану послугу з перевезення пасажирів.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

730
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!