Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Встановили зловмисника за допомогою небайдужих мешканців села Яківці

Встановили зловмисника за допомогою небайдужих мешканців села Яківці

Вони зателефонували до поліції та повідомили, що побачили невідомого чоловіка, який ніс металеву огорожу. На місце негайно виїхали працівники відділення поліції № 1 міста Полтава.
Рухаючись по слідам на снігу від місця, де полтавці бачили невідомого, оперативники досить швидко наздогнали його. Чоловік спочаткуговорив, що просто підібрав огорожу, яка лежала посеред дороги. Однак, коли всі разом пішли по залишеним їм слідам у зворотному напрямку, то прийшли до однієї з могил на цвинтарі. Після цього чоловік зізнався, що
викрав огорожу з могили.
Зловмисником, який обкрадав могили, виявився 48-річний мешканець селища Яківці, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок. У ході досудового розслідування слідчим вдалось встановити його причетність до ще декількох крадіжок з цвинтарів, які розташовані в районі селищ Яківці та Дальні Яківці.
Відділенням поліції № 1 міста Полтави відносно чоловіка розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, вчинена повторно). Відповідно до санкції даної статті йому загрожує покарання у виді обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

643
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!