Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Чому не можна переносити простуду «на ногах»?

Чому не можна переносити простуду «на ногах»?

Чи багато з нас нежить, чхання і біль в горлі змушують звертатися до лікаря і брати лікарняний? В основному ми переносимо застуду на ногах.І дарма, адже таке несерйозне ставлення до свого здоров’я загрожує неприємними наслідками як для нас, так і для оточуючих.
Вам здається, що застуда — справа дріб’язкова, однак не у всіх така ж думка. Більшість людей, з якими вам доводиться контактувати, далеко не в захваті від зустрічі з вашими мікробами. У когось у будинку маленькі діти, літні батьки. У них може бути набагато більш гостра реакція на інфекцію. Гострий період, а він, як правило, триває 3-5 днів, краще проведи будинку, в ліжку.
Повноцінне одужання можливе тільки за умови, що ви дотримуєтеся усіх рекомендацій лікаря. Одними з найважливіших чинників є якраз спокій і постільний режим. Організму необхідно мобілізувати всі сили, направити їх на боротьбу з вірусами і бактеріями. Якщо замість цього ви продовжуєте ходити на роботу, нервувати, відчувати стрес, не варто очікувати швидкого одужання. Хвороба може перейти в уповільнений стан і при першій нагоді спалахне з новою силою. І на цей раз лікування буде набагато важчим.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1075
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!