Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

КОМУ ДЯКУВАТИ ЗА РОБОТУ?

КОМУ ДЯКУВАТИ ЗА РОБОТУ?

Напередодні Нового року голова районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, обласний депутат Олександр Путря разом із народним депутатом Олегом Кулінічем відвідали спортивний зал ФСТ «Колос», де завершилися роботи першої черги по освоєнню коштів.

Під клацання фотоапарату журналіста районної газети господарським оком народний депутат О.Кулініч разом з головою райради визначили, де розташуються ті чи інші майданчики, спортивні знаряддя. Про що й написали, у районних ЗМІ — подяки за ремонт ФСТ «Колос» усім, хто має найменше відношення до цього, а за ініціатора — ані півслова.
Редакцію газети «Зіньківщина «по – іншому» часто звинувачують в тому, що її журналісти «не бажають бачити» заслуги зіньківських депутатів та чиновників, народного депутата. «Зриваємося» на них із критикою, адже завдяки їм проводиться колосальна робота в районі. Але у редакції газети «Зіньківщина «по – іншому» з перших днів роботи зформувався принцип — оцінка по справах. Тому хочеться пояснити зіньківчанам роль зіньківських чиновників та народного депутата у справі простими словами, щоб було зрозуміло, звідкіля гроші на ремонт ФСТ «Колос»?
У № 28 (97) від 11 серпня ми написали у статті «Андрій Діхтяренко: «Ми не шукали причину – ми шукали вихід» про те, що ФСТ «Колос» це, напевне, перший об’єкт, капітальним ремонтом якого не зможуть спекулювати на наступних виборах, але ми помилялися. Об’єкт навіть не зданий у експлуатацію, а на ньому вже піаряться.
Почнемо з того, що завдяки програмі «Розвиток сільського спорту Полтавщини» та субвенцій з районної, місцевої та сільських рад знайшлися гроші на ремонт ФСТ «Колос».
Яка роль голови райради Сергія Нерозі в цьому? Він із депутатами виділив частину грошей на ремонт. Чи потрібно йому дякувати за це? Так, дякуємо за виділені гроші платників податку, а саме жителів Зіньківського району і було б дивно, якби він цього не зробив.
Яка роль народного депутат в цьому? Досить часто можна прочитати в місцевих ЗМІ, як Олег Іванович «вибиває» гроші в Києві для Зінькова. Якщо хтось гадає, що тут є заслуга нардепа – мушу розчарувати. Максимум, що міг зробити народний депутат – це привезти документи у Київ на розгляд профільних комісій. На прийняття рішень про виділення коштів Олег Іванович навряд чи міг вплинути. Гроші виділяються зі спеціальних фондів. Чи потрібно йому дякувати за це? Так, дякуємо за роботу.
Жителі району повинні розуміти, що районне керівництво отримує зарплатню за рахунок людей — платників податків. Фактично, жителі нашого району є роботодавцями від голів та заступників до секретарки у районній раді. Очільники району перед тим як замовляти подяку у газеті повинні були насамперед подякувати ініціатору, голові Зіньківської РОВФСТ «Колос» Андрію Борисовичу Діхтяренку за підготовку документації, за те, що він на посаді голови спортивного товариства за рік праці зміг об’єднати всі фізкультурно — спортивні колективи в одну дружню, потужну, перспективну команду під назвою «Колос». Якщо раніше, спортсмени були кинуті на призволяще і вирішували всі свої проблеми самі, а саме виїзди на змагання різних рівнів, повна відсутність тренувальної бази, так як спортивний зал знаходився в аварійному стані останні 5 років, та повне ігнорування влади до спорту в нашому районі, то тепер, лише за рік роботи Андрій Борисович зміг організувати і провести 15 змагань з різних видів спорту районного рівня та 14 виїздних змагань обласного рівня. Це дало змогу Зіньківській РО ВФСТ «Колос» з 22 місця піднятися на 8 загально-командне підсумкове місце в Полтавській області за 2016 рік.
— Окремо хочемо подякувати Андрію Борисовичу за його наполегливу ініціативу у вирішенні важливого питання по реконструкції спортивного залу зі спортивним корпусом РО ВФСТ «Колос» по вулиці Першотравнева, 4 м.Зіньків. І надалі ми впевнені, що крім нього ніхто не зможе завершити розпочату ним роботу по реконструкції спортзалу та розвитку спортивно — фізкультурного руху на Зіньківщині. Ми, спортсмени нашого району, обіцяємо всебічну підтримку та участь в усіх Ваших проектах, які направлені на розвиток нових, сучасних видів спорту і виведення на вищий рівень уже існуючих видів спорту, — кажуть спортсмени Зіньківського району.
Хочеться запитати у очільників району, ви дійсно вважаєте, що ніхто не розуміє, хто і скільки робить для міста?

О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

852
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!