Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НОВОРІЧНІ СВЯТА ПРОЙШЛИ СПОКІЙНО

НОВОРІЧНІ СВЯТА ПРОЙШЛИ СПОКІЙНО

Зіньківські спортсмени разом з активістами ГО «Оновлена свідомість» звернулися до керівника патрульної поліції м.Зіньків В.І.Огризко про створення громадського підрозділу по охороні громадського порядку на новорічні свята.

Зібравшись в ніч з 31 грудня на 1 січня 2017 року, спортсмени з РОВФСТ «Колос» разом із поліцеськими Зіньківського відділення поліції здійснили патрулювання по м.Зіньків.
Не дивлячись на те, що таке свято святкують у колі сім’ї та друзів, хлопці знайшли час, щоб підтримати місцеву поліцію в охороні громадського порядку у святкові дні, а саме з 1 –ї до 6 – ї ранку першого січня 2017 року.
За час патрулювання не було виявлено жодного правопорушення та хуліганських дій.
Спортсмени та активісти ГО «Оновлена свідомість» патрулюватимуть разом із поліцейськими вулиці міста, охороняючи громадський порядок.
Дякуємо небайдужим активістам, працівникам патрульної служби за безпеку та спокій в нашому місті у новорічну ніч, а саме Олександру Антонову, Володимиру Яременку, Володимиру Ващенку, Ігорю Березанцю та іншим.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

595
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!