Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Як правильно харчуватися після перенесеного грипу

Як правильно харчуватися після перенесеного грипу

Фахівці кажуть, що відновлення після такого серйозного вірусного захворювання триває кілька тижнів, а то і пару-трійку місяців і в цей час украй важливо приділити увагу правильному раціону і режиму.

За час хвороби в організмі накопичується величезна кількість шкідливих речовин і токсинів, до того ж таблетки і порошки, які під час хвороби пацієнти поглинали пачками, негативно відбиваються на роботі печінки і нирок, а також інших внутрішніх органів.
Перше і найпростіше правило після перенесеного захворювання — наситити організм вітамінами і мікроелементами. На перших етапах добре б купити високоякісний комплекс в аптеці і дотримуватися рекомендованих доз. Але таблетки розраховані на здорову людину, тому вам потрібні додаткові вітаміни. Потрібно більше їсти овочів та фруктів, а також зелені, яка, крім вітамінів, багата також мікроелементами, які складно «знайти» в іншій повсякденній їжі.
При цьому вкрай важливо виключити з раціону шкідливу їжу — перш за все, це копченості, алкоголь, напівфабрикати, жирне смажене м’ясо та інше. Це пов’язано з тим, що після хвороби організм ослаблений.
Харчування має бути досить різноманітним і смачним. Для відновлення сил і функцій печінки вкрай важливий білок. Тому обов’язково включіть у раціон рибу, легке м’ясо (куряче або індиче), а також гриби, сочевицю, горох або квасолю.
Дуже благотворно діє рибна ікра. Для підняття імунітету і відновлення організму вкрай важливий йод — він впливає на загальний фізичний і психічний стан здоров’я і бере участь в регулюванні практично всіх видів обміну, стан нервової і серцево — судинної систем. Тому краще перейти на морську і йодовану сіль при приготування їжі, а також регулярно їсти морську капусту і морепродукти.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1027
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!