Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Керівник Зіньківського відділення поліції спілкувався з громадянами

Керівник Зіньківського відділення поліції спілкувався з громадянами
Начальник Зіньківського відділення поліції Ігор Гурин провів особистий виїзний прийом громадян на території Мало Будищанської сільської ради.Місцеві жителі мали змогу поспілкуватися із Ігорем Вячеславовичем стосовно актуальних для них питань. Звернення заявників стосувались стану розгляду відкритих раніше
кримінальних проваджень, а також питаннями дозвільної системи.Робоча зустріч відбулася і з головою Мало Будищанської сільської ради, з яким обговорили ситуацію в селі Малі Будища, діяльність дільничного офіцера поліції, що обслуговує територію ради. Розглянули й ряд питань щодо співпраці органів місцевого самоврядування та поліції, забезпечення охорони публічного порядку на території обслуговування.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

569
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!