Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЧЕРЕЗ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ ВИНИКАЮТЬ ПОЖЕЖІ

ЧЕРЕЗ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ МЕРЕЖІ ВИНИКАЮТЬ ПОЖЕЖІ

З настанням зимового періоду збільшилась кількість пожеж. Так, 16 січня в селі Дейкалівка виникла пожежа на горищі господарчого сараю. Внаслідок чого вогнем знищено покрівлю та тюковане сіно вагою 250 кг.
20 січня в селі Лютенські Будища — пожежа житлової кімнати будинку. Власники помешкання знаходились вдома, та все ж не вбереглися від вогню. Вогнем знищено майно спальної кімнати.
Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричного обігрівача. Збитки власники оцінили в 30 тисяч гривень.
Рішучими та злагодженими діями працівників пожежно-рятувальної служби пожежі
ліквідовано.
Шановні громадяни. Державна служба України з надзвичайних ситуацій застерігає: суворе дотримання правил пожежної безпеки – запорука вашого благополуччя. Щоб, не трапилось лиха не допускайте користування несправними електронагрівальними приладами, не вмикайте в одну електричну розетку декілька потужних споживачів електроенергії, слідкуйте за справністю електроропроводки, розеток, вимикачів. Виходячи з
будинку вимикайте електроприбори з мережі.
Пам’ятайте! Ваше здоров’я, життя та майно у ваших руках.

Олег РИСЬ,

головний фахівець Зіньківського Районного сектору
Головного Управління ДСНС у Полтавській області,
майор служби цивільного захисту.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

631
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!