Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО «КОЛОС» МОЖУТЬ ЗАКРИТИ

СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО «КОЛОС» МОЖУТЬ ЗАКРИТИ

Зіньківська районна організація Всеукраїнського фізкультурно — спортивного товариства «Колос» можуть закрити, про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.У Зіньківській райраді коштів на фінансування цього товариства із Зіньківського бюджету на 2017 рік не було виділено.
Голова РОВФСТ «Колос» Андрій Діхтяренко вважає, що керівництво райради таким чином прагне знищити товариство: «Ви бачите як ставлять питання? Якщо я пишу заяву на звільнення, то значить «Колос» залишається. Ми сподівалися, що ремонт доробиться, буде все нормально, буде «Колос» працювати. У районній раді принципово стоїть питання про написання мною заяви на звільнення і вони хочуть поставити свого керівника».
Як повідомив голова районної ради Сергій Нерозя — основною причиною припинення фінансування стала реорганізація сектору молоді та спорту у відповідний відділ. Лише на майбутній сесії, у лютому, райрада зможе розглянути питання змін до бюджету, що стосується програми розвитку спорту у регіоні.
— Проблеми ніякої немає, одна з причин припинення фінансування — не складена бюджетна програма з підтримки фінансування цього товариства на 2017-ий рік. Зараз ця програма в стадії розробки і цю програму, коли ми будемо проводити сесію, обов’язково винесемо на розгляд сесії, і обов’язково ми її приймемо, і відповідним чином будемо її фінансувати, — сказав голова Зіньківської районної ради.
За словами керівництва райради у минулому році вони витратили на «Колос» 200,9 тис. грн. З них 123 тис. — пішло на утримання товариства (зарплати працівникам, підтримка спорткомплексів у належному стані). Близько 77 тис. – на організацію змагань за участі «Колосу», з яких 45 тисяч було виділено з міського бюджету.
Голова профільної комісії Олександр Алексюк підсумовуючи заявив: «Ми не дамо зіпсувати те, що колись збудували».
Звісно, риторика голови районної ради Сергія Нерозі з приводу фінансування спортивного товариства кардинально змінилася на користь «Колосу», чи можна довіряти голові райради та, чи існуватиме далі ФСТ «Колос» у Зінькові стане відомо в лютому.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1263
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!