Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА РІЧЦІ ТАШАНЬ ЗМАГАЛИСЯ РИБАЛКИ

НА РІЧЦІ ТАШАНЬ ЗМАГАЛИСЯ РИБАЛКИ

21 січня цього року, на річці Ташань, біля Солов’янівського мосту, вже втретє відбувся турнір з зимової риболовлі ім. Олександра Білана на призи міського голови.
В турнірі взяли участь 47 рибалок. Змагання розпочались о 8 год. 30 хв. та закінчились об 11 годині і проходили в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Переможцями змагань за рішенням журі стали:
— І місце — Соць Григорій Дем’янович, спіймано риби загальною вагою 2 кілограми 120 грам. Вручено грамоту та приз — термос «Tramp»;
— ІІ місце — Андрусенко Сергій Володимирович, спіймано риби загальною вагою 920 грам. Вручено грамоту та приз, ящик для зимової риболовлі;
— ІІІ місце – Мурмило Сергій Олексійович, спіймано риби загальною вагою 580 грам. Вручено грамоту та приззимова волосінь «SunlineSiglonFC».
Заохочувальним призом, зимовою вудкою «SALMO», волосінню та набором мормишок з врученням грамоти, нагороджено Кононенка Павла Валерійовича, як наймолодшого учасника турніру.
Непогані результати показали також Бражник Олексій Андрійович, Луценко Олександр
Дмитрович та Литус Микола Юрійович.
Грамоти та призи переможцям вручили міський голова Сергій Миколайович Максименко, голова Зіньківського рибацького клубу Микола Михайлович Шатрава та громадський інспектор з охорони навколишнього природного середовища Сергій Степанович Даценко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1099
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!