Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВОЛОНТЕРИ ПРИДБАЛИ МАТРАЦИ ТА КОВДРИ

ВОЛОНТЕРИ ПРИДБАЛИ МАТРАЦИ ТА КОВДРИ

Для дитячого відділення Зіньківської ЦРЛ волонтери придбали матраци, ковдри та самі пошили подушки.

У цьому закладі лікують дітей з усього району і навіть допомога постільним тут в радість, адже воно швидко псується.
Ідея зорганізувати громаду та допомогти відділенню виникла у «кіборга» Михайла Дубини та у його дружини Шури. Серед містян кинули клич, але чимало городян, навіть тих у кого є діти, поставились з недовірою, але два десятки небайдужих таки відгукнулись, вдалося зібрати 7200 гривень. Ковдри та матраци купували, а подушки шили самі.
Своїм прикладом подружжя закликає робити більше добра, саме небайдужі допомагали їхній родині торік. Після тяжкого поранення біля Донецького аеропорту і звільнення з армії чоловікові довелося збирати кошти на операцію аби врятувати ногу.
Сам Михайло до війни мав власне СТО, перепрофілювався, тепер допомагає дружині шити одяг, опанував машинку та оверлок. У родини ще є тканина для подушок, далі планують взятись за придбання зручних ліжок для лікарні.
Також Михайло та Олександра вважають за потрібне опублікувати імена людей які допомогали у зборі коштів: Каменська О.В. -255 грн.(м.Броди, Львівська обл.), Копертях О. — 1018 грн.(м.Миколаїв), Кононова О. – 500 грн.(м.Київ), Мусієнко Т. – 100 грн.(м.Одеса), Невідома – 500 грн. (м.Київ), Дубина Михайло та Олександра- 200 грн. (м.Зіньків), Шкіль Руслан та Валентина – 500 грн.(м.Зіньків), Удовиченко Р. – 200 грн.(м.Зіньків), Ковінько О. – 100 грн. (м.Зіньків), Колодіна О.- 100 грн.(м.Зіньків), Михайленко В.- 100 грн.(м.Зіньків), Павловський В. – 500 грн.(м.Зіньків), Зосімов О. – 500 грн.(м.Зіньків), Зуй О.- 400 грн.(м.Зіньків), п.Мартиненко – 200 грн.(м.Полтава), Косінцева О. – 200 грн.(м.Зіньків), Шум Ю.- 200 грн. (м.Зіньків), Лісний О.- 1000 грн.(м.Зіньків), Хрипко І. – 400 грн. (м.Зіньків).


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

645
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!