Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

В МАГАЗИНІ ПРОДАЛИ ЦИГАРКИ ДІТЯМ

В МАГАЗИНІ ПРОДАЛИ ЦИГАРКИ ДІТЯМ

З метою попередження втягнення дітей у пияцтво, тютюнопаління, попередження скоєння правопорушень, зокрема у стані алкогольного сп’яніння, інспектором ювенальної превенції та інспекторами превентивної діяльності регулярно проводяться рейди з документування фактів продажу підліткам алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів.
Так, інспектором ювенальної превенції Андрієм Вовченком було притягнуто до адміністративної відповідальності продавчинь магазину за продаж тютюнових виробів неповнолітнім.
Було складено адмінпротоколи за ч. 2 ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

934
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!