Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Зіньківській лікарні відремонтували пологове відділення

У Зіньківській лікарні відремонтували пологове відділення
Як повідомили у районній раді, у пологовому відділенні Центральної районної лікарні завершили капітальний ремонт: замінили усі старі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі, стару електропроводку і водопровід. Також замість зношених та застарілих встановили сучасні сантехнічні вузли (рукомийники, унітази та інше). Сучасною кафельною плиткою облицювали пологову залу, маніпуляційну, палату новонароджених, душову кімнату.
Підлога відділення отримала сучасний вигляд завдяки новій кафельній плитці та лінолеуму. Для проведення такого ремонту було виділено 516 тис. грн., а саме: з районного бюджету – 498 тис. грн., з бюджетів сільських рад – 18 тис. грн.
Крім того, у пологове відділення придбали сучасне обладнання на суму 446 тис. грн.: 309 тис. грн. – із районного бюджету, 137 тис. грн. – із бюджетів сільських рад. Зокрема, інкубатор для новонароджених (348606 грн.), який призначений для захисту новонароджених від негативного впливу оточуючого середовища шляхом створення відповідного (комфортного) температурного режиму та вологості для дитини та ізоляції її від інфекції. Особливо необхідний інкубатор для недоношених новонароджених, які мають знижені адаптаційні можливості.
Фетальний монітор (37600 грн.) покликаний забезпечувати нагляд за плодом під час вагітності (вимірює частоту серцевих скорочень плоду, його рухову активність тощо).
Електроаспіратор – для видалення патологічного вмісту з дихальних шляхів новонароджених, діатермокоагулятор – для виконання малих хірургічних втручань та медичних маніпуляцій.Також замінили нові ліжка на суму 48620 грн., м’який інвентар (матраци) на суму 29150 грн., два холодильника за 13000 грн., пральну машину – 6000грн.
Протягом минулого року райрада виділила 93 тис. грн. для забезпечення жінок безкоштовними наборами медикаментів та виробами медичного призначення, які використовуються при народжені дитини, що виключило необхідність у придбанні їх породіллями за власні кошти.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

784
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!