Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Дільничні офіцери поліції Зіньківщини знайшли викрадача бензопили

Дільничні офіцери поліції Зіньківщини знайшли викрадача бензопили

До Зіньківського відділення поліції звернувся 42 – річний житель одного з сіл Зіньківського району. Чоловік повідомив, що з його будинку невідома особа викрала бензопилу марки «Гудлак». Дільничні офіцери поліції встановили, що до крадіжки причетний 34 – річний раніше не судимий сусід потерпілого, з яким вони в той день розпивали спиртні напої.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

701
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!