Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ 18 - та СЕСІЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ 18 - та СЕСІЯ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

У роботі сесії взяли участь 21 депутат. Серед запрошених були депутат обласної ради Олександр Путря, депутати районної ради Олександр Бондаренко та Микола Ричинда, заступник начальника відділу освіти РДА В.Д.Бузовський, заступник начальника ДПРЧ-12 О.М.Пишненко, начальник районного трудового архіву Т.І.Васільєва, методист БДЮТ С.М.Лисак, редактор районного радіомовлення Н.Г.Чут, члени виконавчого комітету та апарату міської ради.Перше питання стосувалося виконання міського бюджету за 2016 рік. Депутати затвердили звіт за наступними показниками: доходи загального фонду (з урахуванням трансфертів) – 15347,2 тис. грн. (104,2%), видатки загального фонду – 8225,3 тис. грн., доходи спеціального фонду – 3374,6 тис. грн.(100,1%), видатки спеціального фонду – 10339,3 тис. грн.
Враховуючи звернення відділів Зіньківської райдержадміністрації та ряду установ району і можливості міського бюджету, при розподілі вільного залишку було виділено 170,0 тис. грн. — районному відділу освіти на оплату харчування учнів 1-4 класів, 15,0 тис. грн. — районному сектору ГУ ДС з надзвичайних ситуацій для придбання аварійно-рятувального обладнання, 50,0 тис. грн. — на закупівлю солі і піску для посипання автодоріг в зимовий період, 40,0 тис. грн. – за виконані роботи по встановленню додаткових світлофорів в центрі міста, 2,0 тис.грн.- на судові збори, 30,0 тис. грн. –на субвенцію районному бюджету для функціонування районного трудового архіву.

У рахунок угоди про соціально-економічне партнерство між міською радою та ТДВ «Укроліяпродукт» виділено кошти у сумі 40,0 тис.грн. — на придбання музичної апаратури для Сиверинівського сільського клубу, 1,9 тис. грн. — на придбання тканини для концертних костюмів ансамблю ложкарів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості.

Як вже повідомлялося, за рахунок коштів фонду навколишнього природного середовища Полтавської області (70%) та на умовах співфінансування з районного та міського бюджетів для міста було придбано ще один спеціалізований автомобіль – сміттєвоз, вартість якого становить 1 млн. 590,5 тис. грн.На сесії створена тимчасову комісію, яка в законодавчо встановлений термін здійснить приймання-передачу автомобіля на баланс МКП «Зіньківський комунгосп».
Було затверджено план роботи міської ради на 2017 рік, в якому передбачено, в тому числі, звіти про виконання міських програм, термін дії яких закінчиться в цьому році та їх продовження, прийняття трьох нових міських програм, звіт директора МКП «Зіньківський комунгосп» за результати фінансово-господарської діяльності, аналіз стану використання
земельних ділянок та майна комунальної власності на території міської ради.

Депутати прийняли міську програму відзначення державних, професійних свят, пам’ятних дат та знаних людей у 2017 році, програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та родин мобілізованих – жителів міста Зінькова та сіл міської ради, програму «Шкільний автобус» на 2017-2020 роки, програму підтримки та розвитку культури на 2017-2020 роки.Після детального обговорення були прийняті рішення про затвердження нових ставок плати за землю в межах населених пунктів Зіньківської міської ради і про внесення змін та доповнень до рішення про встановлення місцевих податків та зборів.На сесії також визначено чотири ділянки на території міста, які доповнені до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Права на них передбачається продати на земельних аукціонах.Окремим рішенням депутати підняли клопотання перед Міністерством освіти і науки України про передачу з державної до міської комунальної власності приміщення гуртожитку Зіньківського аграрного ліцею (м. Зіньків, вул. Погрібняка, 54) для подальшого переобладнання його під багатоквартирний житловий будинок.
На 18-й сесії Зіньківської міської ради були затверджені розпорядження міського голови та договори, укладені ним, розглянуто питання, які стосувалися двадцяти восьми суб’єктів земельних відносин.
У «Різному» було обговорено пропозиції МКП «Зіньківський комунгосп» щодо встановлення нових тарифів на водопостачання і водовідведення, проаналізовано стан відвідування депутатами міської ради сесій та засідань постійних комісій у 2016 році.
Як і на попередніх сесіях міської ради, рішення по всіх питаннях непроцедурного характеру приймалися відкритим поіменним голосуванням.
Детальніше з матеріалами 18-ї сесії Зіньківської міської ради можна ознайомитися у розділі «Документи ради. Рішення сесій».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1339
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!