Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВЕТЕРИНАРАМ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЛІКУВАТИ ЛЮДЕЙ

ВЕТЕРИНАРАМ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЛІКУВАТИ ЛЮДЕЙ

Нещодавно ми писали у №44 від 15 грудня 2016 року у статті «У ветаптеці беруть на аналіз людську кров», що у будівлі колишнього побутового комбінату, по вулиці Воздвиженській,81 на першому поверсі знаходиться ветаптека, де ветеринари Юрій та Валентина Шнипенки надають послуги з аналізу крові, діагностики захворювань та лікування людей біологічно – активними добавками.

У рамках журналістського розслідування було встановлено, що вищезгадані особи прикриваючись іншою діяльністю – реалізацією ліків для тварин, маючи освіту та дипломи лікарів ветеринарної медицини шляхом забору крові у людей в антисанітарних умовах та нестерильними інструментами проводять аналіз крові, оглядають хворих, встановлюють діагноз, консультують хворих, призначають до вживання ліки сумнівного походження, а також біологічно – активні добавки з умовою придбання цих ліків у ветаптеці, що їм належить, проводять сумнівні лікувальні процедури, ведуть пропаганду серед населення району щодо невизнання традиційної медицини, чим завідомо вводять в оману людей, особливо похилого віку.
Ці діяння є ознакою правопорушення передбаченого ст.164 КУпАП, ст.138 ККУ, ст.190 ККУ. Як наслідок такої діяльності є велика шкода здоров’ю людей та загроза їх життю.
Про що ми й повідомили у поліцію.
Майже через місяць нам надіслали повідомлення, що по нашій письмовій заяві про вчинення протиправних дій гр. Шнипенко Ю.О. проведено перевірку, в результаті якої було встановлено, що реальних підстав для порушення кримінального провадження вищевказаної події не має.
Я особисто не сумніваюся в компетенції працівників Зіньківського відділення поліції, але все ж таки хочеться щоб мені роз’яснили – чи було взагалі прочитане наше повідомлення? По – перше: у повідомленні не було прохання про відкриття кримінальної справи, та й це не вирішує кореспондент газети. Мова велася про попередження правопорушення, про це я наголосив на зустрічі з заступником начальника Зіньківського ВП В.Огризьком. Чи потрібно було дочекатися постраждалих від лікарської практики п.Шнипенка? А вони вже є.
По – друге: не взяли до уваги показання свідків, які були очевидцями лікувально – каральних дій п.Шнипенка.
По третє – реклама своєї «лікарської» діяльності, стенд з якою стоїть при вході у ветаптеку, до речі, його фотографував дільничний інспектор. Невже він стояв просто так, безхозний? Невже у нової поліції не було підстав для роз’яснення ветеринару Шнипенку, що згідно статті ст.164 КУпАП йому заборонено з дипломом ветеринара навіть торкатися людей, що роз’яснення статті 138 ККУ (Незаконна лікувальна діяльність) спасе його від кримінальної відповідальності?
В зв’язку з тим, що Зіньківське відділення поліції не в змозі вирішити дану проблему редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» звертається за допомогою у Зіньківську міську раду, Зіньківську районну державну адміністрацію, Зіньківське відділення Гадяцької ОДПІ, Миргородську міжрайонну прокуратуру з проханням припинити незаконну лікарську діяльність, пропаганду щодо невизнання традиційної медицини ветеринаром Шнипенком Ю.О, поки не сталося біди.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1058
RSS
19:16
А де факти? Це у Вас якісь особисті рахунки з «доктором зло»?