Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині на грип та ГРВІ за тиждень захворіло понад чотири тисячі дітей

На Полтавщині на грип та ГРВІ за тиждень захворіло понад чотири тисячі дітей

У полтавській області на грип та ГРВІ за п’ятий тиждень року захворіло понад чотири тисячі дітей. Про це повідомили в ДУ “Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

«Станом на сьогодні, тобто за п’ятий тиждень цього року, захворюваність на грип та ГРВІ продовжує зростати, але ріст невисокий.
Показник захворюваності на Полтавщині нижче епідемічного порогу. За тиждень захворіло 6682 осіб, показник захворюваності складає 431,1 випадків на 100 тисяч населення, що на 41% нижче епідпорогу», — повідомили в установі. Хоча рівень захворюваності не перевищує епідпоріг, все ж спостерігається і ріст кількості хворих у порівнянні з попереднім тижнем, а саме на 8%.
«Дітей захворіло 4227, що становить 63% захворілих. Захворюваність серед дітей зросла на 14%», — додали у лабораторному центрі.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

954
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!