Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗВІТУВАВ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗВІТУВАВ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

10 лютого 2017 року Зіньківський міський голова Сергій Максименко прозвітував перед громадою за свою роботу, роботу міської ради, її виконавчого комітету та апарату за 2016-й рік.
Сергій Миколайович розпочав промову словами подяки за довіру громади, зазначив, що для нього особисто дана посада – це велика відповідальність.У своєму звіті міський голова дав оцінку результатам, досягнутим у кожній із сфер соціально-економічного життя міста Зіньків, звернувши увагу на проблеми та шляхи їх розв’язання. Він також зазначив, що робота продовжуватиметься й надалі, адже нас об’єднує одна мета – розвиток міста Зіньків.
Зіньківський міський голова С.Максименко надав відповіді на запитання, які турбували містян, також прийняв до відома пропозиції, що надходили від активістів.
На таких зустрічах головне — це інтереси людей, які працюють для нашого міста, цікавляться його проблемами, вказують на недоліки та досягнення.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

742
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!