Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВПІЗНАТИ МАЙСТРА МОЖНА ПО РОБОТІ

ВПІЗНАТИ МАЙСТРА МОЖНА ПО РОБОТІ

Совість – не бублик,- сказав одного разу зіньківчанин, тренер Іван Іванович Чумак. Є така приказка: «Де слова з ділом розходяться, там непорядки водяться». Виявляється, Ви, Іван Іванович, самий лютий, відданий прихильник – захисник нашої місцевої та районної влади, яка совісно підтримує спорт в нашому районі.

Але це тільки одна сторона «медалі», є й інша, і на особистому досвіді, і на досвіді своїх знайомих я в цьому переконався.
Наприклад, Олександр Антонов починав розвивати нові ігрові види спорту, такі як лазертаг та пейнтбол. Звісно, для Вас ці назви нові і ні про що не говорять, а ці види спорту допомогли б підготувати наших хлопців до військової служби в Збройних Силах України, а також розширити вибір в проведенні дозвілля людей. Але, на жаль, місцева влада не підтримала цієї ідеї, не захотіла співпрацювати. Далі ще цікавіше, я звернувся до пана Терещенкова, колишнього голови Зіньківської РДА з пропозицією щодо розвитку нових видів спорту панкратіону та фітнесу – пролунали красномовні обіцянки.
З початком нового 2017 – го року разом з О.Антоновим ми просили допомоги в пошуку приміщення для проведення занять з єдиноборств та фітнесу в усній та письмовій формі в міській та районних радах, в райдержадміністрації, в приймальні народного депутата, в Зіньківській опорній школі І-ІІІ ступенів №1, секторі молоді та спорту, де відповідь лунала одна – «на даний момент не можемо нічим допомогти». Ось така допомога та підтримка від влади, Іване Івановичу.
Ви говорите, що підтримуєте та хочете розвивати спорт, надіюся, що Ви пам’ятаєте, як в нашій розмові в «Колосі» щодо пропозиції про проведення занять по панкратіону в спортивному клубі «Богатир», сказали: «Ти хочеш получить кусок пирога, не буде тут твого панкратіону».
Думаю, після таких слів Ви не в праві називати себе прихильником розвитку спорту на Зіньківщині, так як спортсмени не порівнюють спорт з пирогами.
Досить часто Ви, шановний І.І. Чумак, згадуєте в своїх «мемуарах» про те, як влада нашого району десь знаходить гроші на розвиток фізичної культури та спорту, так от: по-перше- бюджет району – це гроші людей, по – друге — їх потрібно доцільно використовувати, було б дивно, якщо б бюджетні кошти не використовували на розвиток фізкультури та спорту. Назріває питання, які нові види спорту з’явилися у продовж останніх десять років? Адже є відділ при Зіньківській РДА, який відповідає за розвиток фізкультури та спорту, і там працівники отримують зарплату з бюджету. А може діло в тім, що стара система стала старою і тепер вона не працює або не хоче працювати?
Немає незамінних людей. А деякі люди, із-за свого самолюбства, не можуть змиритися з тим, що їхню молодість вже не повернеш, і свій вклад вони вже зробили або могли б зробити.
Тож, шановний Іване Івановичу, знайдіть в собі сили та сміливість чесно зізнатися хоча б собі в тім, що спроби залишитися незмінним «гуру» спорту на Зіньківщині ні до чого не призвели. Це збереже до Вас більше поваги, чим Ваші спроби очорнити людей. Рано чи пізно настане час нового покоління. Покоління новизни, енергійності й наснаги.
Є така приказка: «Молодий годує малого і старого». Бажаю Вам здоров’я та довголіття на пенсії.


Володимир ВАЩЕНКО,
спортсмен Зіньківщини.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

809
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!