Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ - ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ - ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

15 лютого в Україні вшановують пам’ять учасників бойових дій на територіях інших держав. До вшананування військових-інтернаціоналістів долучились зіньківчани.

У пам’ятних заходах взяли участь небайдужі, воїни – інтернаціоналісти, військові, керівники району, міста. Вони вшанували пам’ять загиблих воїнів — інтернаціоналістів в парку Вічної Слави, де відбувся мітинг та покладання квітів до меморіального комплексу воїнам — інтернаціоналістам.
До присутніх звернувся голова громадської районної організації ветеранів Афганістану Василь Педько, голова районної державної адміністрації Віталій Панченко, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко та районний військовий комісар Олег Івахнов.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жителів району Івана Канівця та Олександра Губаря, які не повернулися з Афганістану.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

541
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!