Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Зіньківські поліцейські підбили підсумки роботи за січень 2017 року

Зіньківські поліцейські підбили підсумки роботи за січень 2017 року

В актовій залі Зіньківського відділення поліції правоохоронці підбили підсумки оперативно-службової діяльності підрозділу за січень цього року.

На нараді начальник відділення поліції Ігор Гурин зосередив увагу начальників секторів на профілактиці правопорушень та протидії майновим злочинам.
Також, розглянули питання дотримання обліково — реєстраційної дисципліни і стан дотримання особовим складом дисципліни і законності.
Окремим керівникам начальник Зіньківської поліції вказав на недоліки в роботі та наголосив на належному виконанні всіма без винятку поліцейськими своїх посадових обов’язків. Також, були визначені завдання за основними напрямами діяльності відділення і терміни усунення недоліків.
Наприкінці наради Ігор Гурин вручив працівникам, які забезпечували правопорядок в зоні АТО, нагрудні знаки «Ветеран війни — учасник бойових дій».
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

598
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!