Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У ОПІШНЯНИНА ВИЛУЧИЛИ КАСТЕТ

У ОПІШНЯНИНА ВИЛУЧИЛИ КАСТЕТ

18.02.2017 року в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання Зіньківського району, працівниками поліції було зупинено 30 – річного, раніше не судимого жителя Опішнянської селищної ради в зв’язку з тим, що він перебував в стані алкогольного сп’яніння.
При складанні адміністративного протоколу на вищевказаного громадянина за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 КУпАП, з письмового дозволу якого, було оглянуто його особисті речі.
Під час огляду особистих речей було виявлено та вилучено предмет зовні схожий на кастет із характерними ознаками холодної зброї, зі слів затриманого, він виготовив його сам для самозахисту.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України (Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин. Або арешт від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

539
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!