Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ АВТОМОБІЛЬ

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ АВТОМОБІЛЬ

В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання Зіньківського району, працівниками поліції було зупинено автомобіль УАЗ під керуванням 24 – річного раніше не судимого жителя Сумської області, який на причепі перевозив металеві
речі без відповідних документів.
Під час проведення перевірки було встановлено, що вищевказаний громадян перебуваючи на території колишнього відгодівельного свинокомплексу, що в с. Ступки Зіньківського району, через дверний прохід проник до будівлі ковбасного цеху звідки таємно викрав металеву бочку, що належить спілці власників майнових паїв.
Речові докази вилучено.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення). Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

540
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!