Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині ліквідували банду вихідців з Кавказу, які нападали на приватні будинки

На Полтавщині ліквідували банду вихідців з Кавказу, які нападали на приватні будинки

Працівники поліції Полтавщини, спільно з працівниками Департаменту карного розшуку
Національної поліції України та УСБУ в Полтавській області, за підтримки процесуального керівництва прокуратури затримали міжрегіональну злочинну групу, яка створена на етнічній основі.Члени групи протягом 2016-2017 років здійснювали розбійні напади на приватні
будинки мешканців населених пунктів Полтавської та інших областей України.
Група складалась із 4-ох осіб: 40-річного організатора, мешканця Києва, ще двох мешканців столиці 34-ох і 32-ох років та 30-річного мешканця Дніпропетровської області.

В ході досудового розслідування встановлено, що група створювалась для здійснення розбійних нападів на банківські установи, ювелірні крамниці та ломбарди. Фігуранти були серйозно озброєні. Мали в арсеналі чотири одиниці транспортних засобів та інші приладдя для вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.
Свою злочинну діяльність вони розпочали із серії розбоїв на житлові приміщення громадян в різних населених пунктах держави.

«Лише за один вечір на території Полтавського району у селі Василівка нападники вчинили розбої на кілька осель місцевих селян. Одного чоловіка, який намагався заступитися за брата, застрелили на місці.Інших людей жорстоко катували, відібрали все, що було цінне і швидко зникли з місця злочину. Для розкриття цих зухвалих та цинічних розбійних нападів в області була створена міжвідомча слідчо-оперативна група із залученням найбільш кваліфікованих оперативників карного розшуку, УСБУ та прокуратури. Згодом вдалося вийти на слід підозрюваних. У ході слідчих дій було проведено близько 15-ти санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів з подальшим їх затриманням. У підозрюваних вилучений цілий арсенал вогнепальної та холодної зброї, знаряддя вчинення злочинів, речі потерпілих, маски та ряд інших речових доказів»,– говорить начальник поліції Полтавщини Олег Бех.
На даний момент фігуранти дають покази щодо причетності у вчиненні низки розбійних нападів та вбивства на території Полтавської області.

Слід зазначити, що члени групи діяли зухвало й цинічно. Вони раптово нападали на оселі людей, у тому числі і одиноких пенсіонерів, завдавали тілесних ушкоджень, погрожували вбивством. Потім забирали гроші, ювелірні вироби, побутові прилади, техніку, зброю та інші цінні речі й зникали у невідомому напрямку. Награбоване затримані здавали до ломбардів, а гроші витрачали на власний розсуд.
На даний момент вже доведена причетність даної групи до ряду епізодів злочинної діяльності на Полтавщині. Підозрюваним загрожує від 10-ти до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

459
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!