Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

При Зіньківській РДА створено Громадську раду

При Зіньківській РДА створено Громадську раду

20 лютого відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Зіньківській РДА. До виборчих бюлетенів було внесено 14 уповноважених представників ІГС. В ході зборів було визначено кількісний склад Громадської ради – 14 осіб. За підрахунками лічильної комісії до складу Громадської ради на період 2017 – 2019 рр – ввійшло 14 представників інститутів громадського суспільства (ІГС).
При подальшому вирішенні питань порядку денного обрали керівні органи Громадської ради.

1. Кулага Валерій Олександрович, «Спілка громадських організацій України «Народна рада», голова Громадської ради.
2. Понежа Володимир Іванович, громадська організація «Всеукраїнський комітет народного контролю», заступник голови Громадської ради.
3. Вітренко Наталія Вікторівна, Професійна спілка «Рух простих людей», секретар Громадської ради.
4. Батрак Тетяна Арсенівна, позаштатний працівник, редакція газети «Моя Зіньківщина», член Громадської ради.
5. Горбачевський Володимир Георгійович, Всеукраїнська громадська організація «Захист дітей війни», член Громадської ради.
6. Кривоніс Світлана Іванівна, Всеукраїнська громадська організація «Союз жінок України «За майбутнє дітей», член Громадської ради.
7. Омельченко Володимир Степанович, Зіньківська районна організація ветеранів, член Громадської ради.
8. ПедькоВасиль Олексійович, Зіньківська районна організація ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів, член Громадської ради.
9. Попович Роман Миколайович, Профспілка працівників освіти і науки, член Громадської ради.
10. Рослик Валентина Вікторівна, Всеукраїнська громадське об’єднання «Інститут Республіка», член Громадської ради.
11. Сохацька Людмила Григорівна, Зіньківський районний осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», член Громадської ради.
12.Тараненко Сергій Олександрович, Зіньківська міська громадська організація «Молодь за фізичну культуру і спорт», член Громадської ради.
13. Хоружий Олексій Сергійович, Зіньківська районна громадська організація «Довіра» Всеукраїнської спілки власників земельних та майнових паїв, член Громадської ради.
14. Черевишний Павло Гордійович, Зіньківська міська організація ветеранів, член Громадської ради.
Але, як виявилося, у новому складі Громадської ради є представники ГО «Союз жінок України «За майбутнє дітей» та редакції газети «Моя Зіньківщина», засновниками яких, згідно даних з реєстрів, є депутат міської ради Валентина Шнипенко. Бажання на будь що впливати надихнуло депутата міської ради до хитрощів. І, якщо, недіючу громадську організацію депутата ще можна прийняти, то з редакцєю газети «Моя Зіньківщина» це взагалі нонсенс. Як нам стало відомо, у податковій немає і ніколи не було зареєстровано трудового договору між позаштатним працівником та редакцією. Саме з цих причин «представник» редакції газети «Моя Зіньківщина» нікого не може представляти у Громадській раді при Зіньківській РДА. На установчих зборах ця людина була вибрана у лічильну комісію, голосувала. Тому є всі підстави виключити її зі складу Громадської ради, а рішення та документи з її підписом вважати недійсними.
Маємо надію на те, що при прийнятті даного «представника ЗМІ», редакції якої не існує, у склад Громадської ради мала місце прикра помилка і маємо надію, що її більше не повторять.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1393
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!