Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Зіньківському шкільному лісництві почали готувалися до посадкової кампанії

У Зіньківському шкільному лісництві  почали готувалися до посадкової кампанії

Днями до вихованців Зіньківського шкільного лісництва у рамках відкритого уроку на тему «Що з собою приносить весна в лісове господарство» завітав головний лісничий ДП «Гадяцький лісгосп» та провідний інженер з лісових культур Світлана Бердник.
Про це повідомили в прес-службі Полтавського ОУЛМГ
Вже зовсім скоро в лісівників розпочнеться посадка лісових культур, роботи в розсаднику і теплицях. Школярі для котрих ця весняна лісокультурна кампанія буде вперше, активно задавали питання й уважно слухали відповіді, які давали лісівники. Основна увага зверталася на своєчасне та якісне проведення робіт. «Усім лісівникам хочеться, щоб погодні умови сприяли ранньому викопуванні посадкового матеріалу, а весна була затяжною. Це дасть змогу без великого поспіху відновити всі зруби та заліснити нові землі, – пояснила Світлана Бердник. – До викопування посадкового матеріалу треба відноситися з великою відповідальністю, щоб не зіпсувати кореневу систему, яка є так званим фундаментом майбутнього лісу». Відкритий урок був більше схожий на приємну й плідну розмову. Учні спілкувалися вільно, задавали запитання та дискутували. А в кінці, підвівши підсумки всього почутого, як і кожного року, школярі погодили з лісничим Зіньківського лісництва Іваном Гришком ділянки, котрі вони будуть заліснювати і доглядати.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

461
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!