Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На черговій сесії міської ради

На черговій сесії міської ради

Пленарне засідання чергової 19-ї сесії міської ради відбулося 3 березня за участі 24 депутатів. Йому передувало спільне засідання чотирьох постійних комісій та обговорення всіх проектів рішень. Цього разу серед запрошених на сесії були: депутат обласної ради Олександр Путря, депутат районної ради Микола Ричинда, члени виконавчого комітету та апарату міської ради, представники місцевих ЗМІ Надія Чут та Олексій Леонтій.У своєму звіті Л.В.Клочко – директор МКП «Зіньківський комунгосп» проаналізував результати фінансово-господарської діяльності за 2016 рік, зупинився на проблемах та найближчих планах в роботі підприємства, відповів на запитання присутніх. Рішенням сесії було продовжено контракт з керівником МКП на один рік.Депутати внесли зміни до міського бюджету, затвердили розпорядження міського голови, проаналізували хід виконання угоди про соціально — економічне партнерство з ТДВ «Укроліяпрдукт», розглянули дванадцять питань, які стосувалися земельних відносин.Було вирішено винести на обговорення проект міської програми суспільної відповідальності «За чисте й квітуче місто» і проведення громадських слухань з цього питання.Депутати не підтримали зменшення розміру ставки податку для підприємців другої групи, а от пропозиція звернутися з листом до керівництва держави про продовження мораторію на заборону купівлі -продажу сільськогосподарських земель знайшла одностайну підтримку в залі.

Із усіма рішеннями 19-ї сесії Зіньківської міської ради та з результатами поіменного голосування по питаннях непроцедурного характеру можна ознайомитися на її веб-сайті у розділі «Документи ради. Рішення сесій».
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

680
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!