Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

РЕАКЦІЯ НА ПУБЛІКАЦІЮ

РЕАКЦІЯ НА ПУБЛІКАЦІЮ

Прочитавши статтю Юрія Шнипенка «Своїх вистачає, а тут ще й набрідня», в газеті «Голос Зіньківщини» дійшов до висновку, що біологічно – активні добавки (БАД) дійсно впливають на мозок людини, яка це написала. Хочеться запитати Юрія Шнипенка, скільки капсул своїх БАДів він ковтнув коли через газету «Голос Зіньківщини» звинуватив редактора іншої газети у поганому стані доріг?

Тепер, коли стало зрозумло, яка «каша» в голові автора, хочеться пояснити читачам деякі речі.Справа в тому, що в останніх номерах газети «Зіньківщина «по – іншому» я був автором статей «У ВЕТАПТЕЦІ БЕРУТЬ НА АНАЛІЗ ЛЮДСЬКУ КРОВ» та «ДЕШЕВИЙ ПІАР АБО РЕМОНТ ДОРОГИ ВЗИМКУ». У першій статті йшлося про те, що ветеринар Шнипенко бере на аналіз людську кров, ставить діагноз, та лікує людей біологічно – активними добавками. Про це редакцією газети «Зіньківщина «по – іншому» було повідомлено у поліцію. Складено протокол та опитані свідки. Така робота журналіста – виводити «на чисту воду» таких недолікарів.Далі йдеться, що я в своїх статтях в газеті «Зіньківщина «по – іншому» ображаю депутатів міської ради – це неправда. Мабуть Юрій Шнипенко мав на увазі свою дружину — депутата міської ради Валентину Шнипенко. Те, що вона стала героїнею багатьох публікацій виключно її заслуга. Не кожний депутат звертається у двадцятих числах грудня подаючи депутатське звернення, щоб заасфальтували участок дороги. Добре пам’ятаю наміри депутата Валентини Шнипенко звернутися до начальника Зіньківського управління газового господарства Сергія Сеня, з вимогою знизити тарифи на газ. Цей мітинг відбувався перед будівлею РДА. Цими діями вона, звичайно, привернула увагу ЗМІ. Я відкрию читачам комерційну таємницю, статті значно підняли рейтинг газети «Зіньківщина «по – іншому». Взагалі, таки депутати вносять деяку різноманітність в наше життя.

На вислів, що біологічно – активні добавки допомагають людям жити, я б сказав, що вони більше допомогають жити родині Шнипенків, так як саме вони, обдурюючи пенсіонерів, розповідають про цілющі властивості шматочків крейди, пропитаних яблучним соком.

Як «тонко» підмітив Юрій Шнипенко, саме різниця в освіті та вихованні штовхає його на написання «мемуарів» про мій зв’язок з криміналітетом.

Можливо, потрібно було б стягнути з нього через суд моральну шкоду, але я боюся, що він заплатить грошима тієї людини, яка померла, яку він відмовляв від традиційної медицини, продаючи їй біологічно – активні добавки.Вибачайте, Юрій Олексійович, що ви так погано живете, через небажання добра ближньому своєму.

Олексій ЛЕОНТІЙ,

головний редактор газети

«Зіньківщина «по – іншому».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

901
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!