Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Миргороді двоє дівчат обікрали 25-річного містянина

У Миргороді двоє дівчат обікрали 25-річного містянина

Після перебування у квартирі двох малознайомих дівчат 25-річний миргородець не знайшов вдома мобільного телефону «Sony XPERIA», чоловічого годинника марки «Tommy Hilfiger» та вісімсот гривень.

З повідомленням про вчинення крадіжки чоловік звернуся до Миргородського відділу поліції. Сума завданих збитків потерпілому сягає близько 9-ти тисяч гривень.Володимир Река, начальник Миргородського відділу поліції розповідає:

— Незадовго до крадіжки в квартирі заявника перебували двоє дівчат, з якими потерпілий познайомився на вулиці, однак ні прізвища їх, ні віку він не знає. За підозрою у вчинені злочину працівник поліції превенції затримали двох дівчат. У них же вилучили годинник та мобільний в якості речових доказів.За фактом крадіжки, вчиненої групою осіб, у Миргородському відділі поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

548
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!