Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ОБІКРАЛИ ТА УГНАЛИ АВТОМОБІЛЬ

ОБІКРАЛИ ТА УГНАЛИ АВТОМОБІЛЬ

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясували, що невідома особа, перебуваючи в господарстві потерпілого, шляхом віджиму металопластикового вікна у ванній кімнаті, проникла до житлового будинку, звідки з спальні таємно викрала дві одиниці вогнепальної зброї, ключі та документи на автомобіль Volkswagen Tiguan, ювелірні вироби. В подальшому за допомогою викраденого ключа незаконно заволоділа вищевказаним автомобілем, який знаходився на подвір’ї господарства.

На даний момент сума збитків встановлюється. З місця події вилучено сліди папілярних узорів рук, сліди слідоутворюючого об’єкту, сліди взуття.

Інформацію про вказані події було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України(Крадіжка поєднана з проникненням), за ч. 1 ст. 262 Кримінального кодексу України (Викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї (крім гладко ствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв чирадіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства) та за ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом).

На даний час правоохоронці проводять слідчо-оперативні заходи, направлені на встановлення і затримання осіб, причетних до злочину.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

685
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!