Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

14 березня 2017 року в ході засідання Громадської ради при Зіньківській райдержадміністрації відбувся публічний звіт голови Зіньківської районної державної адміністрації В.Г.Панченка «Про підсумки виконання Програми соціально — економічного розвитку Зіньківського району за 2016 рік та Програма соціально — економічного розвитку Зіньківського району на 2017 рік».

Одразу після виступу голови РДА взяла слово Олена Вовк, начальник відділу агропромислового розвитку Зіньківської РДА, яка виступила з різкою критикою, стосовно професійній діяльності голови РДА, звинувативши його в усуненні від вирішення проблем громади.

— Хочу одразу сказати, що Віталій Григорович від всієї роботи усувався, це не звіт голови районної державної адміністрації, це звіт виконавчої влади району. І, якщо ви, поважаєте себе, то я прошу вас не приймати цей звіт до відома, — сказала Олена Григорівна.

О.ВОВК: «Хочу одразу сказати, що Віталій Григорович від всієї роботи усувався».

Наприкінці засідання головний редактор газети «Зіньківщина «по – іншому» офіційно повідомив про припинення співпраці редакції з теперішнім складом Громадської ради при Зіньківській районній державній адміністрації.

— Причина тому – нелегітимність члена Громадської ради Батрак Тетяни Арсенівни,- сказав О.Леонтій, — по – перше: так звана член Громадської ради Тетяна Батрак представляє неіснуючу редакцію газети «Моя Зіньківщина». Представник у Громадскій раді повинен мати трудові відносини або представляти її за дорученням. Якщо для представництва від громадських організацій достатньо тільки протокол, то для представництва від ЗМІ цього недостатньо. Ця газета значиться у реєстрі ЗМІ, але так званим керівником є фізична особа – підприємець, депутат міської ради Валентина Шнипенко. Виходить, що Т.А.Батрак представляє інтереси окремої особи. На установчих зборах ця людина була обрана у лічильну комісію та підписувала документи, які не мають юридичної сили.

По – друге: у складі Громадської ради є Всеукраїнська громадська організація «Союз жінок України «За майбутнє дітей», засновником якої є також депутат міської ради Валентина Шнипенко.

У зв’язку з вищевказаним ми не можемо вважати теперішній склад Громадської ради при Зіньківській РДА легітимним, а всі рішення законними.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1419
RSS
01:07
+1
Наш голова Зіньківської РДА Панченко зганьбився в котрий раз. В робочий день, близько 12 00, на автостанцію в стані сильного алькогольного сп«яніння прийшов Панченко. І замість того, щоб спокійно сісти в автобус та поїхати на Полтаву, він почав чіплятися до таксистів. Імітувавши пальцями фотоапарат, він підходив до кожної машини таксистів і вигукував фразу „Чік“, потім уявним фотоапаратом він почав „фотографувати“ сюрприз. Людей веселила така поведінка голови Зіньківської рда, всі сміялися. Отакий в нас голова! А тепер згадайте про те, що казала Вовк Олена на засіданні громадської ради. Випадків неадекватної поведінки Панченка дуже багато. Його заставали в нетверезому стані в кабінеті, він часто відсутній на робочому місці. Навіть чужий звіт він не може прочитати. Ця людина разом з Кулагою поливає брудом міського голову та голову районної ради, хоча сам абсолютно нічого корисного не зробив ні для міста, ні для району.