Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Опішняни не бажають?А що бажає «новоспечений» депутат Різник?

Опішняни не бажають?А що бажає «новоспечений» депутат Різник?

Це риторичне питання хотілося б задати саме «новоспеченому» депутату селищної ради Різнику. Звісно, що у відповідь він скаже – промовисто – нічого.

Але так таки і нічого? Дозвольте не погодиться і підстави для такого твердження досить вагомі: ситуація вимальовується яскраво в усіх деталях і барвах. Хотілося поділитися деякими думками. Ідучи на вибори, Микола Різник проявив неабияку наполегливість, проявив ініціативу, витратив деяку суму грошей і виграв вибори у місцеву раду у своїх опонентів. Молодий, відкритий, позитивний, нове покоління, активний, як здавалося, спроможний на рух вперед. Але це той туман, той політичний імідж, який штучно створив Різник навколо своєї «персонки». «Персонки», яка в очі каже – одне, думає – друге, а робить – третє. Начитавшись в Інтернеті публіцистичних статей з різних галузей освіти, науки, культури, промисловості, сільського господарства – Микола зрозумів, що він просто фахівець в усіх галузях знань, він усе вміє і все може. Маючи певний (досить сумнівний) досвід роботи з публікою, на широкий загал став пропонувати свої ідеї, які інколи виглядають повною нісенітницею, але «чим би дитя не тішилося, аби не…». Отака все допустимість, відсутність певного виховного компонента, наявність цинічної хамлуватої натури призвели до формування незрілої особистості, яка не здатна адекватно реагувати на події, абсолютна неспроможність робити висновки і проводити паралелі тощо. До всього цього, ще є і відсутність якої – ніякої фахової освіти призвела до стабільності в нездатності мислити. Про конструктив взагалі потрібно помовчати, бо попередньо необхідно досить давно пояснювати значення цього терміну.

Так от, чого ж хоче «новоспечений» депутат Різник? А хоче він багато чого. На першому плані, звісно, хоче все мати, але нічого не віддати. З 12.10.2010 року орендує 0,06 га земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під спорудою нічного клубу «Гламур», при грошовій оцінці 49230 грн. сплачує за оренду лише 3% в селищний бюджет. Цікаво — а знають про це інші підприємці, які сплачують 12%? І за це рішення Різник голосував, а про себе забув. До речі цей договір з боку селищної ради підписав тодішній голова Олег Кужим і на термін 10 років. Так от, виявляється, де перші паростки великого взаєморозуміння та підтримки ціна питання 1476 грн. щорічно. Зрозуміло, що на сьогодні погані всі ті, хто це знає і наполягає на збільшенні ставки орендної плати.

«Гламур» мав би стати прекрасним закладом для відпочинку молоді селища, де є все для цього необхідне. На вході всіх зустрічає усміхнена Лідія Юріївна – мама Колі, яка обов’язково зніме плату з кожного, хто заходить в заклад, в середньому 30 – 60 грн. з людини. Потім атмосфера, музика, алкоголь… Все було б прекрасно, аби не школярі, які постійно плутаються під ногами: відпочивають, вживають, навіть працюють… в нічному клубі. Широкий асортимент місцевих напоїв – коктейлів, які можна лише тут скуштувати: технолог відсутній, пивні карти не складені, рецептура невідома і, до речі, кожного разу рецепт новий – все залежить від бармена. Ліцензія поновлена? Ким і коли погоджено графік роботи до 4 години ранку? О.Кужим погодив і надав, дозвіл а М.Різник все ще відпрацьовує: то одну писанину опублікує в газеті Кужима, то другу — і так весь час… Воно так наймався, як продався.

Повернемося до бажань. Поруч з «Гламуром» відкривалася «Співоча кнайпа» — заклад знову ж таки Різника. Відвідувачів, які тут відпочивають, мабуть, здивував той факт, що по документах це виробнича будівля(склад). Земля загалом власність селищної ради. З 01.12.2014 року за користування нею Різник до бюджету не заплатив жодної гривні. А тепер, примітка, тільки тепер бажає дану земельну ділянку викупити без оформленого договору оренди. Збіг обставин? Чи намагання вирішити свої приватні справи, користуючись депутатським мандатом? А продаж алкоголю у «Кнайпі», а цілодобова робота? А що таке ліцензія і як вона оформляється?

І вінцем всього став приславутий сайт публічних побрехеньок, пліток і образ «Підслухано в Опішні». Знову автор – майстер своєї справи. Наймудріший, найвиваженіший, найсміливіший, але банально ласий до легких грошей. Знаєте на чому погорів? За розміщення комерційних оголошень – бере плату, яку пропонує зарахувати на певну банківську картку. Наївність, свята простота – а на банкоматі чомусь висвітлює прізвище, ім’я та по — батькові. Мабуть помилка якась? Збій в системі? Вороги? Чи це збій у Вашій голові, Різник Миколо Миколайовичу? Перегляньте свою позицію і будьте представником вулиці, вирішуйте проблеми своїх виборців.

А найосновніше, мабуть, саме те, що висловлюючи своє бачення якоїсь теми, Різник навіть не вникає в її суть. Більшість робіт в селищній раді проводиться не за кошти місцевого бюджету? Так оце ж і є результат спільної роботи селищного голови з депутатами різних рівнів, які чують запити, допомагають вирішувати проблеми. Каналізаційний колектор працює.Розподільчий газопровід по с. Карабазівка зроблений – відсутня чистина саме підвідного газопроводу, де замовником була Зіньківська РДА. Те ж можна сказати і по інших справах. Одна порада – навчіться, нарешті, розділяти поняття, причини і наслідки, проблема не в результатах. Вони є і значні. Проблема в іншому. Один з найбільших гріхів – гординя, пихатість і зверхність.І перш ніж давати комусь оцінку, почни з себе. Є над чим працювати.

Світлана МАММАДОВА, Опішнянський селищний голова.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

2082
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!