Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Звернення до Громадської ради при Зіньківській РДА

Звернення до Громадської ради при Зіньківській РДА

Вже декілька відеороликів підряд, які випускає клуб за інтересами «Громадська рада», редакція газети «Зіньківщіна «по — іншому» стає героєм сюжетів. В них розповідають, яка непрофесійна журналістика в районі, однобоке висвітлення. Чому? Тому що не бажають висвітлювати їхні сходки.
Останнім часом до редакції нашої газети почали надходити на електронну пошту запитання, а деякі читачі бажали особисто отримати відповідь на запитання, на кшталт, чому я відмовилися від співпраці з Громадською радою при Зіньківській РДА, головний редактор колись теж був членом ради та кому продалася редакція. Але хочу відповісти на запитання, яких, судячи по кількості найбільше та стосуються мене особисто.
Чому я відмовився від співпраці з Громадською радою при Зіньківській РДА, я повідомив це прямо на їх засіданні. Не хочу повторюватися, про це було написано у минулих номерах газети.
Є таке поняття як нові обставини, і, якщо свого часу я робив це якось бездумно, підкоряючись тій моді, котра панувала в певних патріотичних колах, то зараз прийшов час згадати те, що я дуже добре знав і випробував на собі в організації під назвою Громадська рада при Зіньківській РДА та змінився. Я не поодинокий приклад. Павло Гордійович Черевишний, представник від Зіньківської міської організації ветеранів, заявив про вихід зі складу Громадської ради вже на другому засіданні. А в раді себе заспокоюють тим, що він не написав заяву.
Мені важко дивитись на людей, які там засідають і, які, можливо, не зовсім розуміють для чому вони там. Повне невігластво у деяких питаннях має спричиняти незручності, а там – навпаки, починають вимагати від апарату РДА виконання примхів. Я вважаю, що дорадчо
– консультаційний орган дає тільки поради і не повинен наполягати на їх виконанні, інакше це вже перестає бути порадою.
Після моєї присутності на засіданнях Громадської ради, я починаю сумніватися в благих намірах цих людей.
Називати неугодними виступи запрошених на засідання Громадської ради керівників
відділів РДА, ЗМІ цирком як мінімум не коректно.
З перших засідань в 2017 року, так звана Громадська рада, почала звинувачувати всіх в бездіяльності, розбазарюванні тощо, навіть заявили, що вони найдієвіший склад. Але я готовий посперечатися, мені особисто доводилося висвітлювати роботу Громадської ради, і я з повною відповідальністю заявляю, що будь – який попередній склад зробив дуже багато корисних справ.
Але, так як має бути винуватець, люди, що називають себе самим дієвим складом Громадської ради, вирішили назвати газету «Зіньківщіна «по — іншому» зрадницею тільки за те, що редакція підписала договір з районною радою про висвітлення діяльності. Хто заважає підписати такий самий договір між РДА та редакцією?
Звертаюся до керівництва цього «клубу по інтересах», попрошу не політизувати ситуацію, яка сталася між Громадською радою та редакцією газети «Зіньківщіна «по — іншому», та не розповідати в своїх відеороликах про те, що газета комусь підпорядковується.
Принаймні я не пам’ятаю, щоб редакція комусь присягала на вірність.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

781
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!