Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Голова районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради, з питань місцевого самоврядування, яка відбулася 5 квітня, в залі засідань Зіньківської міської ради.

На засіданні були присутні голови міської, селищної та сільських рад району, керівники структурних підрозділів, управлінь, представники ЗМІ району.
Підсумовуючи результати роботи рад району Сергій Васильович Нерозя сказав, що найкращі показники у Зіньківської міської ради, друге місце отримала Тарасівська сільська рада, третє – Човно – Федорівська.
Перед присутніми виступив начальник Зіньківської дільниці газопостачання Сергій Сень, який розповів про зміни, що стосуються нової, додаткової сплати за технічне обслуговування газових приладів у населення, на підприємствах, закладах тощо. Ознайомив із змістом договору, вартістю додаткових робіт, пов’язаних з провадженням господарської діяльності з розподілу природного газу.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень інформував про розгляд пропозиції, стосовно призначення маршрутів приміського сполучення.
Військовий комісар Зіньківського районного військового комісаріату Олег Івахнов ознайомив присутніх із постановою № 921 від 07.12.2016 р. «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та нагадав про обов’язки та відповідальність голів та начальників військово-облікових столів рад району.
Юрій Дахно, начальник відділу освіти РДА, повідомив голів рад району про подальшу оптимізацію мережі навчальних закладів Зіньківщини у 2017 році.
Голова районної ради Сергій Нерозя звернувся з проханням про збільшення субвенції з місцевих бюджетів на реалізацію проекту із придбання дизельгенератора для електрозабезпечення ЦРЛ згідно I категорії та портативного апарату УЗД для покращення проведення діагностики нетранспортабельним тяжкохворим Зіньківської ЦРЛ.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

668
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!