Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Поліцейські розкрили крадіжку

Поліцейські розкрили крадіжку

Нещодавно до Зіньківського відділення поліції із заявоюзвернувся 18-річний житель с. Новоселівка Зіньківського району. Хлопець повідомив, що невідома особа здійснила
крадіжку мобільного телефону марки «Аlcatel one touch».

Працівниками Зіньківського відділення поліції була встановлена і затримана особа, що скоїла даний злочин. Ним виявився 25 — річний знайомий потерпілого, мешканець с. Тарасівка Зіньківського району. Мобільний телефон правоохоронці вилучили та проводять подальшу перевірку.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятидесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

534
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!