Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Голова РДА привітався незвичним способом

Голова РДА привітався незвичним способом

Комбінацією з трьох пальців привітався перед початком позачергової сесії з працівниками райради та з кореспондентами районних засобів масової інформації голова Зіньківської РДА Віталій Панченко. Свідками цієї незрозумілої поведінки голови Зіньківської РДА стали навіть жінки.

— Як він не намагався показувати себе нормальною людиною — відсутність виховання не приховати. Така зухвала поведінка обурює, — висловилися присутні.

Шановний Віталій Григорович, працівники газети «Зіньківщина «по – іншому» надалі забороняють Вам переходити поріг приміщення редакції та оголошують бойкот. Поки не доведете, що Ви є вихованою людиною. Ми вважаємо таку поведінку негідною та відмовляємося з Вами співпрацювати.

О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

772
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!