Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Депутат Кулініч випадково розкрив кухню, як йому організовують мітинги під ВР

Депутат Кулініч випадково розкрив кухню, як йому організовують мітинги під ВР

Вона показує депутатську кухню з організації мітингів і їх висвітлення в ЗМІ

Під час сесійного засідання 8 грудня депутат Олег Кулініч веде переписку зі своїм політтехнологом, який організовує акцію «всенародної селянської підтримки» законопроекту №4355, який передає місцевій владі право розпоряджатися землями сільгосппризначення.
«На вулиці пішов дощ. Боюся, люди довго не вистоять», — скаржиться технолог. «Я один не буду виходити», — відповідає йому депутат.
В цей час в ВР розглядається питання про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського, а тому до внесеного до порядку денного важливого для аграрного лобі питання руки у депутатів ніяк не доходять.
«Мітинг розійшовся, не пощастило з погодою. Там дощ з льодом», — скаржиться трохи пізніше технолог.
І тут же рапортує, що головна робота зроблена: «Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук».
На закінчення дає обіцянку: «Наступного разу теж організуємо в підтримку».
«Шкода», — мляво реагує депутат.
Через пару хвилин технолог надсилає депутату на узгодження текст для Фейсбуку. «Шкода, що люди, які зібралися під Радою на підтримку законопроекту №4355 змушені були стояти під парламентом в таку погоду. Але впевнений, що це не дарма ...», — читає нардеп з так званого «аграрного лобі».
А вже через півгодини такий пост дійсно з’являється на офіційній ФБ-сторінці Олега Кулініча з фотографіями з мітингу.
У депутата Кулініча пояснили обставини його листування щодо мітингу під ВР.
Народний депутат Олег Кулініч під час листування, що потрапило в об’єктив фотокореспондента Українских Новин, спілкувався з прес-секретарем Ігорем Вишневським, а також із заступником голови «Української аграрної асоціації» Мар’яном Заблоцьким. У розмові обговорювалася можливість спілкування депутата з учасниками мітингу.
«Коли стало відомо, що сьогодні законопроект №4355 розглядатися не буде, то прес-секретар запропонував Олегу Івановичу вийти до людей, які зібралися на мітинг і сказати про це, а також розповісти їм, яка подальша доля законопроекту. Олег Іванович заявив, що правильно було б вийти до людей не тільки особисто йому, а й керівникам Аграрного комітету та іншим співавторам законопроекту. Але оскільки в залі якраз розглядалося питання про зняття недоторканності з народного депутата Новинського, а на вулиці погіршилася погода і люди пішли з-під стін Ради, то до них вийти так ніхто і не зміг. Прес-секретар зробив фото акції і пізніше надіслав їх народному депутату разом з текстом поста для «Фейсбуку», — йдеться в повідомленні.
Також в прес-службі пояснили, що мітинг на підтримку законопроекту був організований «Українським аграрним радою» спільно з «Всеукраїнської аграрної асоціацією», адже законопроект системно підтримують всі аграрні асоціації. Тому координатор акції, заступник голови «Української аграрної асоціації» Мар’ян Заблоцький також звернувся до Олега Кулініча як до автора законопроекту з проханням вийти до учасників акції.
Також він написав, що в наступний раз аграрні асоціації знову виведуть людей на мітинг на підтримку законопроекту під Раду. Але, як уже було сказано, через вкрай погану погоду мітинг розійшовся, і ні Олег Кулініч, ні інші депутати, вийти до його учасникам не встигли.
У повідомленні одночасно містяться і пояснення фото у Фейсбуці та пропозиція про надання допомоги в підтримку законопроекту. «Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук. Наступного разу теж організуємо в підтримку», — йдеться в тексті.


Українські Новини
ukranews.com


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1030
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!