Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Депутат Кулініч випадково розкрив кухню, як йому організовують мітинги під ВР

Депутат Кулініч випадково розкрив кухню, як йому організовують мітинги під ВР

Вона показує депутатську кухню з організації мітингів і їх висвітлення в ЗМІ

Під час сесійного засідання 8 грудня депутат Олег Кулініч веде переписку зі своїм політтехнологом, який організовує акцію «всенародної селянської підтримки» законопроекту №4355, який передає місцевій владі право розпоряджатися землями сільгосппризначення.
«На вулиці пішов дощ. Боюся, люди довго не вистоять», — скаржиться технолог. «Я один не буду виходити», — відповідає йому депутат.
В цей час в ВР розглядається питання про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського, а тому до внесеного до порядку денного важливого для аграрного лобі питання руки у депутатів ніяк не доходять.
«Мітинг розійшовся, не пощастило з погодою. Там дощ з льодом», — скаржиться трохи пізніше технолог.
І тут же рапортує, що головна робота зроблена: «Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук».
На закінчення дає обіцянку: «Наступного разу теж організуємо в підтримку».
«Шкода», — мляво реагує депутат.
Через пару хвилин технолог надсилає депутату на узгодження текст для Фейсбуку. «Шкода, що люди, які зібралися під Радою на підтримку законопроекту №4355 змушені були стояти під парламентом в таку погоду. Але впевнений, що це не дарма ...», — читає нардеп з так званого «аграрного лобі».
А вже через півгодини такий пост дійсно з’являється на офіційній ФБ-сторінці Олега Кулініча з фотографіями з мітингу.
У депутата Кулініча пояснили обставини його листування щодо мітингу під ВР.
Народний депутат Олег Кулініч під час листування, що потрапило в об’єктив фотокореспондента Українских Новин, спілкувався з прес-секретарем Ігорем Вишневським, а також із заступником голови «Української аграрної асоціації» Мар’яном Заблоцьким. У розмові обговорювалася можливість спілкування депутата з учасниками мітингу.
«Коли стало відомо, що сьогодні законопроект №4355 розглядатися не буде, то прес-секретар запропонував Олегу Івановичу вийти до людей, які зібралися на мітинг і сказати про це, а також розповісти їм, яка подальша доля законопроекту. Олег Іванович заявив, що правильно було б вийти до людей не тільки особисто йому, а й керівникам Аграрного комітету та іншим співавторам законопроекту. Але оскільки в залі якраз розглядалося питання про зняття недоторканності з народного депутата Новинського, а на вулиці погіршилася погода і люди пішли з-під стін Ради, то до них вийти так ніхто і не зміг. Прес-секретар зробив фото акції і пізніше надіслав їх народному депутату разом з текстом поста для «Фейсбуку», — йдеться в повідомленні.
Також в прес-службі пояснили, що мітинг на підтримку законопроекту був організований «Українським аграрним радою» спільно з «Всеукраїнської аграрної асоціацією», адже законопроект системно підтримують всі аграрні асоціації. Тому координатор акції, заступник голови «Української аграрної асоціації» Мар’ян Заблоцький також звернувся до Олега Кулініча як до автора законопроекту з проханням вийти до учасників акції.
Також він написав, що в наступний раз аграрні асоціації знову виведуть людей на мітинг на підтримку законопроекту під Раду. Але, як уже було сказано, через вкрай погану погоду мітинг розійшовся, і ні Олег Кулініч, ні інші депутати, вийти до його учасникам не встигли.
У повідомленні одночасно містяться і пояснення фото у Фейсбуці та пропозиція про надання допомоги в підтримку законопроекту. «Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук. Наступного разу теж організуємо в підтримку», — йдеться в тексті.


Українські Новини
ukranews.com


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1020
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!